Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban miért csak a nők lesznek szerelmesek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Mert érzelmesebbek vagyunk 🤷‍♀️

Pasik sokkal jobban kezelik a csak szex dolgot, mi meg egyből kombinálunk.

Ezért nincs szex kapcsolatom 😄

2021. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Hallottam már a forditottjáról is.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, kifejtsem a véleményemet: szerintem azért mert a férfiak szinte mindent meg.. ami mozog, így hát hamarabb rárepülnek olyan nőkre is akik nem igazán az esetük, de egynek megteszi, vagy arra jó lesz. Még mi nők inkább csak olyanokkal fekszünk le akik igazán bejönnek.

2021. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Én férfiként valószínű beleszeretnék a nőbe. Sorry, nem nekem való.
2021. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert a férfiak csak olyan nőkkel szexkapcsolatoznak, akik nem tetszenek nekik eléggé ahhoz, hogy a barátnőjük lehessen.
2021. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

#1 teljes mértékig egyet értek! :DD


Mi nők hajlamosak vagyunk álomvilágban élni, és azt hisszük majd mi leszünk az az egy ember, akibe beleszeret a férfi. :DD (mert ugyan persze, csak szexkapcsolat, de hátha időközben meggondolja magát és többet akar a férfi :DD )

2021. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Ti nők a pénz szagát érzitek. Semmi mást.
2021. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom de én nőként sosem szerettem bele a pasikba akikkel ilyen kapcsolatban voltam.Sőt mindig ők lettek szerelmesek amiből aztán csak a bonyodalmak lettek..úgyhogy azért ez egy elég nagy általánosítás hogy csak a nők szeretnek bele a másikba..😦
2021. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Engem is a férfi szeretett meg
2021. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Belém is a férfi lett szerelmes.
2021. febr. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez nincs így.
2021. febr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!