Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok csak ennyire "maradi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok csak ennyire "maradi" vagy van aki még hasonlóan gondolkodik a korosztályomban?

Figyelt kérdés

A meleg témáról lenne szó. Egyszerűen én nem bírnám elfogadni,hogy például a melegek gyerekeket nevelhessenek vagy sokkal elfogadotabb legyen ez az egész. Nem azt mondom, hogy utálom őket,mert nem utálok senkit,amíg nem azt éreztetik az emberrel,hogy őket sajnálni kell és, hogy az ő állapotuk ugyanolyan normális,mint egy heteropárnak.

Szeretek haladni a korral meg nem leragadni a régi dolgoknál,de itt valahogy nem látom értelmét a toleranciának.


A kérdésem az,hogy az én korosztályom(18-25 évesek) van aki még hozzám hasonlóan konzervatívan gondolkodik?


Szeretném kérni,hogy a kérdésre válaszoljatok és nem a hetero vs. melegek közti feszültségről szeretnék kommenteket.

Előre is köszi! :)



2021. febr. 6. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Én nem úgy gondolkodom erről, mint te. Üdv, 24N
2021. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nincs problémám a melegekkel. Szerintem néhány meleg párnál jobb helyen lenne egy gyerek, mint néhány hetero párnál. Lehet jó szülő heteró és homoxeuális párokból egyaránt...


24/N

2021. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jobb lenne a gyerekeknek egy szerető meleg párnál, mint egy árvaházban, ahol hírből sem ismerik a szeretet fogalmát és ahonnan potenciális lelkisérültként vagy bűnőzőként kerülnek ki az életbe.
2021. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mennyivel jobb, ha a gyereket valami állami intézményben nevelik, ahol 10-re jut 1 felügyelő (nem szerető szülő), ahol mindennaposak a megaláztatások, balhék, verekedések...
2021. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Noj fel, es ne legyel korlatolt.
2021. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Sokan osztják a maradi gondolkodásmódodat, és elég baj.
2021. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem latens homo vagy, azért vagy ilyen. De majd idővel elfogadod magadat és rendben leszel!
2021. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Inkább egy meleg párnal legyen a gyerek, mint az árvaházban. Üdv 24N
2021. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ez a kérdés állandó, nem fejlődő! Egyáltalán nem maradi!!! Osztom a véleményed, kérdező!!!


21F

2021. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Azt kell megtanuld hogy csak a személyiség számít.
2021. febr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!