Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A diplomás kérdéseknél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diplomás kérdéseknél miért van ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés

Először leírják, hogy nem a papír számít, aztán elhordják mindennek a diplomásokat. Már oda jutottunk, hogy aki diplomás, az biztosan hülye, mindent csak bemagolt, nagyképű és nem tud semmit az életről. Ez miben különbözik attól a sznobizmustól, ami ellen kampányolnak?

A másik meg hogy ha ennyire rossz véleménnyel vannak egyesek a diplomásokról, akkor miért keresnek diplomás társat? Ha ennyire buták, erkölcstelenek, gonoszak meg mittudomén milyenek vagyunk, akkor messziről kerülni kéne minket, nem?

És erre nem mentség, hogy de sok ilyen van. Én is ismerek alkoholista burkolót, mégsem írom le az egész szakmát.



2021. febr. 6. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Legalább annyi diplomás nézi le a szakmunkásokat, mint fordítva. Mindkét oldalon sok a rossz ember. (Én diplomás vagyok, de szerintem ez a kevés nagyhangú hülye esete, az miatt tűnik soknak, a többség normális ha van diplomája, ha nincs)

27/F

2021. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én azt nem is tagadom, hogy vannak nagyképűek, de amilyen hozzászólások itt vannak, az már a ló túlsó oldala.
2021. febr. 6. 23:29
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

Diplomás vagyok. Férfi. Magasról teszek rá, hogy a nő 3 diplomás sebész, vagy analfabéta. Csak viseljen el, és tegye szét a lábát.


Na amikor ezt leírom, akkor jön a "Mocskosösztönlényférfiállat." duma.


Mellesleg a nőknek van ez a diplomás pasi kell mánia, mert kell nekik a lóvé.

2021. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most komolyan, erre milyen reakciót vársz? :D Ha itt ez a diplomás szint, akkor nem csoda, hogy utálnak minket.
2021. febr. 6. 23:44
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
+és pénzelte őt, hogy diplomája legyen a drága kicsi fiának, aki aztán a nőket pénzéhesezi le...
2021. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem teljesen mindegy? Aki ilyen előítéletes, annál úgyis több személyiség probléma van. Nem érdemes beleállni.
2021. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Diplomás vagyok, ráadásul többszörösen is. Nyíltan vállalom, hogy csak diplomással jönnék össze és magasról leszarom, hogy ezzel kinek mi baja.


No nem azért, mert annyira sokat képzelek a diplomásokról... Egy viszont biztos: egy diplomás sem viselkedett még velem olyan lekezelően, hátráltatóan, mint ahogy azt sokan, akiknek nincs diplomája és egyik sem tekintette fölöslegesnek azt a rengeteg munkát, amit a végzettségeimbe tettem. Nekem nincs szükségem arra, hogy folyamatosan bszogassanak a papírjaim miatt és elméleteket gyártsanak arról, hogy hol vagyok mégis kevesebb. Nem kérek ebből. Akkor inkább legyen egy diplomás párom, komplexusok nélkül.


Magatoknak csináltátok.

2021. febr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
8 ez nagyon is jogos, én is tapasztalta hátrányos megkülönböztetést emiatt.
2021. febr. 7. 00:46
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

8.-nak.


De ott van az is, amikor a papi által fizetett, büfészakos főiskolai oklevél birtokában demózza valami kiscsaj, hogy ő mekkora értelmiségi, diplomás, csodalény.

2021. febr. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
10 Elhiheted, mennyire érdekel, ha valaki csak kellemetlenkedni tud a papírjaim miatt, mehet, ahova akar. A kapcsolat és a randik is arra valók, hogy az ember jobban érezze magát, mint egyedülállóként. Ha valaki ezt nem képes biztosítani a berögződései miatt, arra nem vagyok kíváncsi a papírjaimtól teljesen függetlenül. Vagy szeret azokkal együtt, amik nekem kedvesek (így a tanulmányaim is) vagy mehet a picsába. És elhiheted, nem az általad említett csoportba tartozom sem én, sem a diplomáim.
2021. febr. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!