Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatos a szexre gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos a szexre gondolok de más lányokkal, mit tegyek? 26F

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolatban vagyok a barátnőmmel, szeretem de már a sex nem olyan izgalmas amilyen volt az elején, próbáltam rávezetni hogy talán ki kéne próbáljunk egy édes hármast vagy valami de ő nem szeretne,én pedig volt hogy egy csinos lány hangjától is fel izgultam főleg ha sex volt a téma.Valaki volt már hasonló szituban? Esetleg valami tanács?

2021. febr. 7. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Pasival mar nem szeretned a harmast, mi? Tipikus osztonleny vagy.
2021. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Én egy sármos 40-est javaslok harmadiknak.


Értékelné a csajod.

2021. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 noone91 ***** válasza:
48%
Amit leírtál az teljesen normális. Elkezdtetek egymástól távolodni, de összeköt benneteket egy láthatatlan kötél. Ez a kapcsolat Ezt a kötelet lehet egy ideig feszíteni, de ha nem tudtok újra közeledni egymáshoz, és tovább próbáltok távolodni, akkor elszakad. Nincs új a nap alatt, megértelek téged is. A nők, de biztos a férfiak esetében is megvan az a probléma, hogy hiába szól nekik a párjuk, hogy figyelj, valami rossz, változtassunk, ignorálják. Aztán jön a hűű meg a ha, amikor kiderülnek a dolgok, és persze mehet a világ legszemetebb embere cím a hűtlen, vagy csak elváló párnak.
2021. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Na, ne csak "vezetgesd" az "édes" hármasra, hanem mondjad is.


Szerinted rögtön megoldódik a dilemmád.

2021. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd el, ennek már annyi, keress másikat aki mellett majd nem érzed ezt, addig keresd amíg nem jön az az érzés, és amíg fiatal vagy!
2021. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Miért nem csak olyanok válaszolnak, akik bele tudják képzelni magukat a kérdező helyébe, együttéreznek vele és valami segítőt akarnak neki mondani?


Az hogy nők ide jönnek vért okádani hogy "ROSSZ VAGY" az ugyanaz, amit az incelek csinálnak más kérdésekben.

2021. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Edesharmas ok. De azt akkor egy ferfivel is meg kell elnetek.... Az is ok? Mert ha nem,szakits inkabb.
2021. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat 😉
2021. febr. 7. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne édes hármasban gondolkodjál, hanem mondd meg a lánynak, mi a helyzet veled, kezd elmúlni a szexuális vonzalmad iránta, és szeretnéd más lányokkal is kipróbálni a szexet. Ha nyitott a nyitott házasságra, ill. kapcsolatra, akkor kipróbálhatnál újabb lányokat, aztán majd eldöntöd, maradsz-e nála. Ha ezt nem lehet vele ilyen nyíltan megbeszélni, akkor próbáld ki titokban, vagy szakítsál vele, de ebből jó házasság nem lesz, amíg nincs egy kis szünet a kapcsolatban.
2021. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakítsatok.
2021. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!