Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis személyiség teszt:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis személyiség teszt: Mit tennél ha a párod és/vagy alkalmi partnered a szexuális együttlét után ezt mondaná (kifejtve a leírásban)?

Figyelt kérdés

Tehát vége az aktusnak, majd hirtelen felpattanna és ezt hallanád 2 pihegés között, félig orgazmikus állapotban:


"Köszönöm a figyelmeteket, kérlek, ha tetszett a videó, oszd meg és lájkold, további szép napot, sziasztok!"



2021. febr. 7. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoznék.


Nem vagyok annyira rövidlátó, hogy egy forgatócsoportot ne ismernék fel.

2021. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is elkoszonnek, ahogy illik: Sziasztok! 😀😊😉
2021. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott lennék, hogy csak úgy fel tud pattanni szex után. És azért is, mert szar a humora, nem szexeltem volna vele, ha tudom, hogy ilyen cringe.
2021. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem tudod tesztelni a személyiséget, maximum egy szituációra adott válaszreakciót.
2021. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Szétröhögtem az agyam!🤣
2021. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
És a valaszreakvio szerinted mitől függ..? Minden mozzanatunkban: gondolatunkban,szavunkban,tettunkben ott a személyiség. Ne akard kimagyarazni legy szíves #4.
2021. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha minden kérdés személyiségteszt, a hülyegyereknek miért kellett kiírnia, hogy ez is az?
2021. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag nem ismerek olyan embert, aki engem igazán ki tudna ismerni, pláne bármivel kapcsolatban megbízhatóan előre jelezni a reakciómat. Márpedig ahhoz, hogy valakit ilyen szinten megvezessenek, ahhoz elsősorban az kell, hogy nagyjából minden pillanatban ki lehessen következtetni, hogy éppen mire gondol az illető.
2021. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
#6: ilyet is csak az ír, aki egyszerű, mint egy faék, és a lehető legfelszínesebb válaszokkal és leggyorsabb következtetésekkel is simán beéri.
2021. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen komplexusos meg azt hiszi magáról, h bonyolult, pedig egyszerű, mint egy faek, kedves #9. Nem tetszik látni az erdőt. 😊 Ego, ego, ego. Itt és ezen a szinten hal meg minden, ami fejlodhetett volna. Tökéletes mintapéldány vagy.
2021. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!