Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem tudnak fenntartani egy normális szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Oké nem kell a párkapcsolatokkal járó nyűg, kompromisszumok, egymás hülyeségeinek elnézése. De ha szexkapcsolatot választok, akkor csak akkor van találkozó, ha a pasi akarja. Ha én akarom, akkor mindig elutasít. Miért olyan nehéz működtetni egy egyenrangú laza kapcsolatot??
2021. febr. 8. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert a csávó felsőbbrendűnek hiszi magát. Dobd ki a csába. Lesz más aki a mézesköcsögödet kinyalja.
2021. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2021. febr. 8. 12:57
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Pasik...férfiak vannak, a pasi az az alja.
2021. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Bár az emojis reakciódból ítélve neked tényleg pasee jár.
2021. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Mert már erre sem képesek, és lusta hozzá a többség. Csak a saját igényeik kielégítése a céljuk, amihez a nők csak eszközök.
2021. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Lehet nem tud csak ugy lelépni mert pl dolgozik?
2021. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Ennek mi köze a nemekhez? Én férfi vagyok és velem is történt ilyen, hogy szexkapcsolatban én sokkal többször találkoztam volna, de a csaj csak heti egyszer akart. Magyarul az én vágyaim nem teljesültek.
2021. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Hát aki szexkapcsolatot akar csak, az tényleg eszközként tekint a másikra. válassz olyat, akinek többször viszket és több a szabadideje, az többször fog keresni. Vagy tarts több pasit.
2021. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Aki csak szexkapcsolatot tart fenn, az nagy eséllyel házas vagy komoly kapcsolatban élő ember. Innentől fogva nyilván nem fog bármikor ráérni egy légyottra.
2021. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Szexkapcsolathoz legalább annyi intelligencia kell, mint egy kapcsolathoz. Ilyet ugyan olyan nehéz találni.
2021. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!