Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex után a pasik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után a pasik miért kezdenek megnyilni elmesélni az eletüket meg az exet/ lekezelni havernak?

Figyelt kérdés

Nem először fordul az elő, hogy normálisan ismerkedünk, kisebb beszélgetések, tartás van, alakul valami, eljutunk a szexig, vagy a 2. szexig és utána beszámolnak nekem főleg az exről(hogy milyen szemét volt, stb stb), az életükről is kvàzi, én meg átmehetek hallgatoságba. Néha kérdeznek is valamit, de félbevágnak.


Ilyenkor én hirtelen vmi haver leszek?

Vagy azt hiszik hirtelen ettől körülöttük forog nekem a világ is?


Az előző srác valahogy dobott is, ill nemigen emlékszem hogyis volt a vége, egyszeruen csak nem ment át együttjárásba.


Es most is van ilyen srác. Akkor valszeg ő is dobni fog?



#szex után 180 fok fordulat a srácokban
2021. febr. 9. 07:00
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ja és igazábol én még meg sem nyiltam, még zavarban is vagyok, meg stb
2021. febr. 9. 07:01
 2/29 anonim ***** válasza:
43%
Ha egy szót sem szólnak, csak dugnak, akkor meg az a bajotok.
2021. febr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Ja es valaki szex előtt is ezt csinalja szimplan ismerkedésnél.


Mit üzennek valojában azzal, mi van az mögött hogy nekem pl az exről kell hallgatnom a siràmjait?

2021. febr. 9. 07:19
 4/29 A kérdező kommentje:

2# nem az hogy egy szot sem szólna hanem legalabb valami közös/minket vagy Engem is érintő dolgokat hoznának témàba maguktol.


Most tartok attol hogy megint hogy olyannal vagyok akinek ugy van az élete meg ugy külön az enyém mint 2 bolygo

2021. febr. 9. 07:20
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Az exes sirámok azt jelentik, hogy nincsenek túl rajta. A szex egy intim dolog, közel éreznek utána magukhoz, ezért beszélnek bensőségesebb témákról. Aki ilyenkor nagyon mélyen megnyílik - pláne, ha alkalmi vagy friss partner - az valószínűleg az életében nem igazán tud mással őszintén beszélni. Te nem igazán érdekled, ő akar könnyíteni a lelkén, lelki szemetesnek használ. Mintha érdekelne egy idegen nyomora.
2021. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
en meg nem talalkozzam ilyennel, de 5-os jol leirta.
2021. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

De dorekt kérdeztem a moatanit hogy nem vagy tul? Mikor volt? Stb

Es neki is meg pont nekem is 6 eve volt a komolyabb exünk (mármint akire emlekezik is az ember)

Azt mondta tul van (de tele van gyűlölettel ma is)

Erre mondtam is neki a ffiaknak ez kell hogy szenvedjen kinlodjon mert az az igazi aki meg feddhetetlen le van sz.rva?

De nem nem dehogyis.


Aztán taglalta egy sort hogy mit várna el egy nőtől.

Ez is olyan lekezelő volt, hogy most nekem le akarna fektetni vmi szabalyokat? Es ha nem felelek meg mehetek isten hírével? Szoval én legyek érte? Ugy hogy nem is értem miért kēne nekem lenni érte. Lábtörlőnek?


Egyszeruen nem értem miért váltom en ezt ki.

Mint valami áradat elindul bennük minden, kiadnak mindent, és komolyan zavar, taszit, hogy minek néz ez engem? De most akkor még én lennék a bunko ha szolnèk hogy ez engem nem érdekel. Meg igényeket se tàmasszon velem szemben. Kinek hiszi magát mégis?

2021. febr. 9. 08:18
 8/29 A kérdező kommentje:
*direkt kérdeztem a moatanit már
2021. febr. 9. 08:19
 9/29 A kérdező kommentje:
*mostanit
2021. febr. 9. 08:19
 10/29 A kérdező kommentje:

Őt mostanában azzal szivatom amire még nem jött rà hogy komolyan fel szoktam venni olyan pszichologus pozt mint a filmekben. Egyenes hàttal lábak keresztve kezem az államon es megértően bologatok :D


Annyi jött csak le neki az egeszbol hogy miert nem bujok oda. Nah igy kelletlenül odabujtam kicsit aztan léptem

2021. febr. 9. 08:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!