Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg erre buknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg erre buknak, vagy mi?

Figyelt kérdés

Hogy egy kicsit husibb(inkább átlagos),de nem duci csaj helyett inkább a pálcika,vékonyabb lányokat válasszák a fiúk.. meg aki divatos.. én probálok egyedi lenni,de én persze nem is tehetem meg,hogy márkás cucokban járjak,meg ha azt tenném jóval kevesebb ruhám lenne.. :( ti mit gondoltok erről?! :) lehet,hogy kicsit hülyén fogom fel,de mostanában ez zavar..


ui. hiába mondják később,hogy ez nem így van stb. mégis úgy cselekszenek.. hogy inkább egy vékonyabbat választanak...


2010. aug. 16. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én most híztam 2-3 kilót a nyárra és eddig nem adtam le.Mondta barátom hogy nehogy lefogyjak mert így van rajtam fognivaló.Kb 60 kg vagyok és 168 cm magas
2010. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki választ vékonyabbat.és szerintem a pálcika lányok olyan hát nemis tudom sok van belőlük és kb.mind egyforma.aki meg tényleg őszintén szeret az nem azért fog szeretni mert x kiló vagy és x boltban veszed a ruhád,hanem önmagadért.mindenkinek eljön az igazi.
2010. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
A kövérségi kérdésre nem válaszolok. Ruházkodás? Menj el használtruha boltba... Egész egyszerű, olcsó megoldás erre a kérdésre. Minőségi dolgokat is lehet kapni, ha elég ügyes vagy.
2010. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
fiuk nem arra buknak, nagyritka aki ilyet szeret, inkább a hülye kis verebek bukna az olyan csajokra
2010. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként én turkálóban,angol butikban és kínaiban veszek ruhákat..
2010. aug. 16. 18:07
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát sajnos,akik nekem megtetszettek eddig,azok mind kicsit vékonyabb lányokat választottak maguknak!:(
2010. aug. 16. 18:08
 7/22 anonim ***** válasza:

A turkálók a legjobbak szerintem!Én is szoktam ott vásárolni. A márkás cuccok engem annyira nem érdekelnek.És nem is a márkás cuccok a lényegesek.

Egyébként szerintem a legtöbb normális fiú nem azt nézi, hogy kinek van több feleslege, vagy ,hogy milyen vékony...

Inkább a tini fiúcskákra jellemző ez.Őket előszőr inkább a külső érdekli.

Ne aggódj!Biztosan csinos vagy Te is!:)

2010. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Én speciel a vékony, deszka lányokat szeretem. Aki kicsit is husosabb nem jön be.

A divat teljesen lényegtelen, legyen átlagos. De punk, gót, meg hasonló elmebeteg stílusú azért ne legyen.

2010. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2010. aug. 16. 18:21
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok vékony és soha nem voltak ilyen gondjaim, legyen önbizalmad, ennyi a lényege az egésznek :) Nálam az szokott a gond lenni, hogy rendszeresen olyanok próbálkoznak, akikkel én nem szeretnék kapcsolatot, de azért néha sikerül az én vadászatom is ;)
2010. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!