Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a munkahelyi flörtöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a munkahelyi flörtöt csak én érzem férfiként lealacsonyítónak és/vagy kellemetlennek a nők számára?!

Figyelt kérdés

Tehát ha egy férfi kollega állandóan szexuális célzatú megjegyzéseket tesz, nektek az tetszik, vagy csak kényszerből viselitek el?


Munkahelyemen vagyunk kb. 1 lány és 6 férfi, és elég durván nyomja neki a dumát sokszor az egyik srác. Én férfiként is gáznak érzem, nem is tartom helyénvalónak ezt munka közben. A lány reakciója olyan, hogy max mosolyog, vagy kicsit kuncog rajta, de próbálja a leghamarabb lezárni mindig.


Vagy csak én érzem ezt rosszul és amúgy ezt igénylitek? 25-35-ös korosztály.



2021. febr. 10. 18:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

9: felesleges visszaszólni, mert attól nem fogja abbahagyni, sőt csak még jobban rákezd. Tapasztalat... Ezek direkt ezt élvezik.


Beégetni sem nagyon lehet, mivel az ilyen típusú embernek nincs igazán szégyenérzete, így mindegy neki.


Egy idő után esetleg megunja, ha a környezete lesz#rja őt.

2021. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szégyenérzete épp van, de pont nem akkor fogja elkapni, amikor 5 másik kan haverjával heherészik egy nőn. Pont ezért kérdeztem, hogy a kérdező, aki férfi, ugyan közölte-e már velük, hogy nem oké. Mert ha más férfiaktól hallanák, ESETLEG akkor befognák, de még az is sanszos. Egyébként meg ha egyedül lennének ezzel, nagyon könnyű lenne őket szégyeníti, de hordában ezeknek bármi elfér az arcukon, mert ezzel egymást is heccelik, sőt sokkal inkább szól egymásnak meg inkább minősül f-szméregetésnek, mert ha nem lenne benne ennyi partnerük, sokkal kisebb eséllyel csinálnák.

Komolyan, hetero pasik egymásra bólogatnak, hogy "eztfigyeld, öcsém" és aztán mennek szexuálisan zaklatni egy nőt. Lol.

2021. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem, kb 1 hónapja vagyok a cégnél és nem merek így pattogni, de egyébként úgy vagyok vele, hogy felnőtt nő és neki kéne ezt lerendezni a másikkal. Mivel a többiek nem ilyenek. Az is baj, alig ismerem még őket. De az is lehet bejön ez a lánynak, nem tudom. 2 felnőtt ember, a csajnak kéne munkán kívül erről dumálnia, de úgy tudom szoktak is a többiekkel együtt bandázgatni munkán kívül, ahol ez a srác is ott van. Tehát mondom, lehet bejönnek egymásnak még a végén. Csak engem meg zavar, mert eltereli a saját munkámról is a figyelmemet.
2021. febr. 10. 20:51
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
13: igen, amúgy vannak lányok, akiknek ez valamiért bejön (számomra lányként ez furcsa, de mi nők sem vagyunk egyformák). Lehet, hogy neki ez imponál, hogy foglalkozik vele egy csávó... elég gáz amúgy.
2021. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. És ha visszaszól az erősebb férfiaknak, akkor mi lesz? Megverik? Vagy megerőszakolják? Ti hol éltek? Akkor egy nőnek hagyni kell magát, mert nő?
2021. febr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
29%
Igazad van, az adott nőnek kell ezt lerendezni. Az pedig csak kifogás, hogy "félnek" meg nem akarnak balhét. Én fiatal, multis közegben dolgozok, ha néha-néha betéved ilyen idióta, még a legártatlankább lányka is el tudja küldeni a fenébe. Hidd el, ha annyira zavarná akkor szólna. Valószínűleg élvezi.
2021. febr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sok nő van úgy vele, mint régen én is, hogy eljön az a pont, amikor a félelem érzetét felváltja a düh és a lekezelés az ilyen férfiakkal szemben, csak ki kell várni, hogy elpattanjon a húr. Még pár év és nem okoz majd gondot neki kiejteni egy "takarodj az utamból"-t. 😃 Érdekes, hogy ezután a pont után már sokkal kevesebb ilyen helyzet van, valahogy a fiúk is érzik, hogy ki az, akivel nem érdemes szórakozni.
2021. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az elég szomorú, hogy pár évet kell erre várni. Nekem akkora pofám van, hogy csak azok mernek velem így szórakozni,akiktől szívesen veszem. Soha nem esett károm abból,ha kiálltam magamért.
2021. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Sunshinedoll ***** válasza:

A seggüket kitörölhetik a nők az olyan faszikkal akik "oh én erkölcsileg rendben vagyok mert én nem zaklatok nőket" aztán meg szó nélkül végignézik, hogy mások zaklatnak nőket. Lol.

Ez igen, mindenki dolga, mert utána meg jönnek a pasik, hogy "én rendes csávó vagyok mégse bírnak a nők, pedig nem is zaklatom" lol, édeskevés, öregem.


Senki nem azt mondta, hogy egy nő ne szóljon vissza, szerintem elég válaszban le írtam már, hogy mi lehet az oka annak, hogy egy nő nem mer visszaszólni. Ez nem jelenti azt, hogy akkor végig kell nézni, ahogy mások terrorizálják.


Ez meg "igen, néhány nőnek ez bejön" lol, basszátok meg. Főleg a női válaszoló, komolyan. A szégyenlős mosolygás és nem válaszolás PONTOSAN annak a jele, hogy ez bejön neki, véletlenül sem annak, hogy rohadtul zavarban van és tehetetlennek érzi magát így inkább lerázza magáról.

2021. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom a saját nememet ilyen magatehetetlen, szerencsétlen, félénk, megmentésre szorulónak, mint ahogy te leírod előző. Elsősorban emberek vagyunk. Ha valami nem tetszik, akkor szólunk. Ha nem merjük, ne az egész társadalmat hibáztassuk kollektíven emiatt, hanem tessék önvizsgálatot tartani és fejlődni.
2021. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!