Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak a való életben is ilyen "hamupipőke sztorik"?

Figyelt kérdés

Tehát történt már ilyen valakivel, vagy egy ismerősével? Tudjátok amikor egy gazdag, tehetős, benyomásos családból származó pasi beleszeret egy szegény egyszerű lányba. Pl.: Hamupipőke, vagy volt az a sorozat is régen, az Árva angyal, csak hogy értsétek miről beszélek. Van erre esély egyáltal@n?

Ha esetleg igen, hogy történt? Ki tudnátok fejteni itt vagy privátban?

(a kérdést pusztán kíváncsiságból írtam ki, kell az ihlet íráshoz, mielőtt még valaki belém kötne, hogy ne álmodozzak)



2021. febr. 11. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Árva Angyalnak köze nincs a Hamupipőke meséhez, ugyanis a Hamupipőke mesében Hamupipőkének a sorsa jóra fordul, a szappanoperában meg megy a nyálas évődés, és se veled se nélküled bonyolítós hülyeségek.
2021. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Olvastam egy hercegről, aki a trón helyett a szerelmet választotta, és ki is tagadták, ez igaz történet.
2021. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne, egy szép, de csóró nőnek, ha van esze, simán juthat akár dúsgazdag pasi is. Pl.: [link]
2021. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Velem volt ilyen, mindig is az ilyesmi lányokat szerettem, nekem ők sokkal "természetesebbek".

Exem is ilyen volt, tök szép nő lett belőle mellettem, aztán megcsalt, lelépett egy másik faszival.

Szóval... Vannak ilyen sztorik, egy kis extra csavarral 🙃

Azért a ruhákat még hordja amit én vettem neki xD

szóval igazából most bajban vagyok, hogy milyen legyen a második... 😅😅

2021. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szépségkirálynőknek a kitörni akaró lányok mennek, hogy bekerüljenek olyan körökbe, ahol majd feljebb válszthatnak.
2021. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Beleszeret? Nem.


Kitartja a szépsége miatt és igazából egyik sem szerelmes a másikba? (Vagy max valaki egyoldalúan.) Igen.

2021. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
En nem jovok egy gazdag csaladbol. Viszont a szuleim a sajat hataraikhoz kepest mindent megadtak. Jol tanultam, igy bekerultem egy nivos egyetemre. Nyilvan eljartunk szorakozni es itt megismertem a jelenlegi baratom. Az o szulei az en szuleim ellentetei. Nagy korokben mozognak, sok penzuk van. Egyebkent ne gondold, hogy minden olyan szep es jo es eltartanak. Nekunk a kapcsolat eleje nem volt tul rozsas es el is gondolkoztam, hogy szeretnem e folytatni. Alapveto kulonbsegek voltak, hogy en nezem a termekek arait amiket megveszek. A baratom nem. Mig en inkabb azokat az ettermeket preferalom amiket anyagilag meg tudok engedni magamnak, addig neki nem okoz problemat 30-40 ezreket kifizetni + 10 ezres borravalot adni. Ugye az embernek 1-2 szer jol esik, ha meghivjak, de mindent nem lehet elvarni. Es egy ilyen osszegnel megha felezed is (nekem a fizetesemnek egy nagy szazaleka). Persze aki kimondottan erre utazik annak nagyon jol jon es nem gondolkozik ilyenen. Szoval a kerdesedre valaszolva igen letezik. De javaslom, hogy ne gorcsosen keresd, mert ha te hivod fel magadra a figyelmet az reg rossz. Vegyen eszre o teged es ne azt lassa, hogy a penze miatt vagy vele
2021. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

A szerelem nem a pénztől függ.

Inenntől már az ember érettségén, érzelmi intelligenciáján, és értékrendjén múlik, hogy kapcsolat lesz-e belőle.

2021. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Az én nagymamámat aki mélyszegénységben élt, meglátta a nagypapám az utcán. Épp a testvéreire vigyázott és a papám beleszeretett. Nagyon gazdag családból származott, villák, nyaralók. A nagymamám szerintem szerette őt, egy ideje özvegy már, de olyan tisztelettel beszél a férjéről.. Ő maga is mondja, hogy megmentette őt abból a családból.
2021. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk valamennyire hasonló a helyzet. Azért annyira szegénynek nem mondanám a családomat, mert mindenünk megvolt ami kellett, de azért a gazdagságtól nagyon messze álltunk.


A párom apja nagyon tehetős. Persze ő mindig is független próbált lenni, nem szerette ha a feneke alá tolnak mindent.


Az apjától nemrég kaptunk egy saját, felújított és felszerelt lakást meg egy kocsit, de a továbbiakban természetesen tőle függetlenül, a saját lábunkon állva éljük az életünket.

2021. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!