Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, mikor barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, mikor barátotok "udvariasságból" visszaír az exének?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap ráírt a leányzó, hogy mi a helyzet, barátom válaszolni akart neki. Elmondtam neki, hogy nekem ez nem igazán esik jól, utána mondta, hogy oké akkor nem. De persze itt nem állt meg a történet, tovább szajkózta, hogy de anno én is visszaírtam egy srácnak (hozzateszem, a sráccal soha nem voltunk együtt, nem is "kavartunk").

Mindegy a lényeg az, hogy mondtam, hogy akkor csináljon azt, amit akar.

Vissza is írt neki, de nem beszélgetnek, elvileg.

Titeket ez, hogy érintene?

3 éve vagyunk együtt.


23/L



2021. febr. 11. 14:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jaj én csak annyit írtam a srácnak vissza, hogy nem vagyok ott abban a buliban, amit kérdezett. Mielőtt betámadtok.😬
2021. febr. 11. 14:10
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Miért ne írhatna vissza?

Nem szerelmi ömlengés lenne, hanem elmondaná, hogy pl. azóta másik párja van (te), mi van a munkahelyén, a szüleivel stb.

Ha utcán találkozna vele, akkor is pár mondatban elmondaná ezt neki. Kb. ennek az analógiája lenne ez a levél.


Nekem nagyon ellenszenves, hogy ennyire féltékeny vagy rá.


És félreértés ne essék: én se vagyok híve annak, hogy az exszel hosszútávon tartja valaki a kapcsolatot. De egy levélváltás, hogy melyikükkel mi van, ennek bőven bele kéne férnie.

2021. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Úgy tudom, hogy a férjem néha beszél az exével pár üzenetváltás erejéig. De ezt nem szokta az orromra kötni, én meg nem cirkuszolok ilyen miatt.
2021. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hmmm,nem is zavarna annyira, hogy ha nem majdnem 4 éve beszéltek volna utoljára. Nem volt egy minden felemeszto nagy szerelem kb. 4 hónapig jártak, ezért furcsállom.

De persze, nem vagyok hárpia, nem hisztizek folyamatosan emiatt, de zavar.

2021. febr. 11. 14:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Két féle ember létezik. Az egyik, akinek természetes, hogy az exekkel cseverészik, a másik meg minden kapcsolatot elvág az exekkel (amennyiben nincs közös gyerek).


Egyik típus sem fog megváltozni és nem is kell. A probléma azzal van, mikor ilyen "másféle" emberek akarnak egymástól kapcsolatot. Mindig az egyiknek sérülni fognak az érdekei. Ezért érdemes az ilyesmit még a kapcsolat előtt letisztázni, így nem lesz ebből sem bonyodalom.

2021. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Nálam megszívná az illető, mert az összes exem megmaradt barátnak. Ha nem is állok velük napi kapcsolatba, de mindig számíthatunk egymás támogatására, segítségére. Sőt az egyiket annyira szereti a családom, hogy a családi esémenyekre mindig meg is hívva.

Aki ezt nem tudja elfogadni, annak sajnos nincs helye az életemben.

2021. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én nem beszélek az exeimmel, eddig a barátom se tette. Tudom, hogy őt is zavarná, ha én beszélnék valamelyikkel.

Ezéééért is annyira fura.

De persze megértem, nem vagyunk ugyanolyanok, csak hát eddig ő is így gondolta, ahogyan én, most megváltozott picit a gondolkodása.:D

2021. febr. 11. 14:34
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
7 Akkor meg ha meg volt beszélve, hogy egyikőtöknek sem fér ez bele, elég egyértelmű a helyzet. Én azután hogy az "azt csinálsz amit akarsz" után visszaírt, biztos, hogy soha többet nem látott volna. Ilyenkor kell szó nélkül lelépni. Ő is tisztában volt a játékszabályokkal, mikor összejöttetek.
2021. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez a pasi nagyon vissza akart neki írni.
2021. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

#9

Így van. Ez a pasi nagyon vissza akart neki írni!


Tudta jól h neked ez nem esik jól ennek ellenére mégis megtette ! Én ugyan ezt csinálnám az orra előtt csetelgetnek fiúkkal. Innentől ő se szólhatna bele. Kuss van neki is Amit szabad az egyiknek azt a másoknak is . Én így élek a párkapcsolatomba. Engem hülyének nem fog egy pasi se nézni.

2021. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!