Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, h időközönkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, h időközönként találkozni akar velem az a lány, akivel össze szerettem volna jönni abban az esetben ha nem lett volna pasija? (nagyon hosszú bocsi)

Figyelt kérdés

Két éve ismerkedtünk meg egy házibulin de akkor mindketten szinglik voltunk. Jól éreztük magunkat egymás társaságában de én pont szakitás után voltam és nem akartam beleugrani valami másba, ami balul sülhet el..


Ő nagyon szeretett volna megismerni engem de én nem akartam barátnőt senkit. Rossz időszakom volt mert 5 éves kapcsolat után kellett lelkileg talpra álljak és nagyon nehéz volt.. A lány megértette elfogadta de onnantól is folyamatosan tartottuk a kapcsolatot.


Aztán időközben összejött egy éve valaki mással amit csak utólag tudtam meg róla konkrétan azután, h nyáron szint vallottam neki, h készen állok vele komolyabban ismerkedni. Érthetően elutasitott mondván neki van most barátja. Nem tehettem mást én is elfogadtam ezt nagy nehezen.


Úgy voltam vele, h innentöl nincs értelme komolyabban találkozgatni beszélgetni vele.. Nem is kerestem de azóta is rendszeresen megkeres havonta 1x 2x miújság velem. Rákérdeztem nála, h milyen a kapcsolata. Azt mondta rossz mert megcsalja a pasija de nem akarja őt elhagyni.


Akkor meg mit akar tőlem meg miért keres? Összezavar h nem tudom mit akar. Tisztességes lány, nem fogja megcsalni a barátját meg nem hagyná el, meg én se mennék bele, h velem csalja meg. De akkor miért érdeklödik meg miért akar velem találkozni dumálgatni h mi van velem??



2021. febr. 11. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ő már készül a szakításra, már mást keres (Téged). Elő leszel készítve, mire szétmennek.
2021. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

Nem föltétlen kell vele össze jönnöd, mert ha vele is így akar végezni, mint az 1. mondja, akkor veled is így akar majd csinálni!

Kidob, mint a lyukas zoknit!:(

2021. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!