Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeretik a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretik a nők, ha egy férfinak ilyen kocsija van?

Figyelt kérdés

Itt van:

https://www.youtube.com/watch?v=b3BLZnoL9iA&feature=emb_title

Ui: Tudom, nem ez a fontos egy kapcsolatban blabla, de azért kíváncsi vagyok.

febr. 14. 05:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
De ez h jön ide a szexualitás témához?
febr. 14. 05:32
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Ez a mai lányok szemében egy lepukkant ősrégi csotrogány.
febr. 14. 05:35
 3/34 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén? Ha megszeretek valakit akkor mindegy, hogy milyen a kocsija, de azért jobb lenne, hogyha valami újabb és menőbb autója lenne. 😘🤑
febr. 14. 05:43
 4/34 A kérdező kommentje:
Miért ezzel mi a baj?
febr. 14. 05:45
VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még új volt, nem volt vele baj.

Én egy 22 éve VW Polo-t használok, gondolhatod mit gondolnak róla a lányok...

febr. 14. 05:47
 6/34 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak ennél sokkal csotrogányabb autók. Mellesleg jobb, mintha egy pali busszal menne a randira.
febr. 14. 05:49
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
3-mas vagyok, igen a busznál nyilván jobb, de ez a kocsi azt sugallja, hogy nincs olyan sok pénze . Nyilván amelyik lánynak nem számít a pénz, annak jó. Neked ilyen van? :)
febr. 14. 05:55
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 8/34 A kérdező kommentje:
Ilyen van, 900 ezerért vettem.
febr. 14. 05:58
 9/34 A kérdező kommentje:
De én tettem fel a kérdést rosszul. Arra irányult a kérdésem, hogy ismerkedéskor egy nőnek bejön-e, ha mondjuk ilyen kocsija van egy srácnak.
febr. 14. 06:00
 10/34 anonim ***** válasza:
52%

Még mindig én vagyok.. :)

Ha már kicsit kedvelem és nem tudom, hogy milyen kocsija van és csak később tudom meg, akkor már mindegy, nem számít, ha pedig akkor ismerkedek vele és egyből tudom, hogy ilyen az autója, akkor lehet, hogy inkább mással folytatom az ismerkedést, egy olyannal akinek több milliós kocsija van. Nyilván én megtehetem, hogy válogassak, de nem minden lány teheti meg. :)

febr. 14. 06:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!