Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már ritka ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már ritka ha egy férfi önálló? Részletek lent

Figyelt kérdés

30as nőként hosszú kapcsolat után ismerkednék, és ledöbbent az mennyi hasonló korú férfi lakik még otthon..... semmi önállóság.

Vagy ez csak engem zavar ? Mondom ezt úgy, anyukám és csak, hely is lenne nála, de eszemben sem jutna ott lakni és ujra “ kislánynak lenni” , szinte visszafejlődést jelentene.


2021. febr. 14. 10:10
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

8 Fiatalságod is csak egyszer van. De mondom kinek mi.


9 Igen de közben telik múlik az idő és az sem elvetendő dolog.

Tényleg gúny nélkül kérdezem , ők így viszik fel a nôket ahogy irtam ?

Egyszer megpróbáltam, gondoltam nem leszek előítéletes de borzasztóan éreztem magam így.

2021. febr. 14. 10:35
 12/57 A kérdező kommentje:

10 Nem lenézés szimplán csak nem értem, oké van előnye de azért hátránya is bőven.

Mindneki úgy él ahogy ez csak egy kérdés volt, de úgy látszik sokakat nem zavar.

2021. febr. 14. 10:37
 13/57 anonim ***** válasza:
79%
Napi tipikus provokatív kérdés. Unalmas!!! Találjatok már ki valami újat!
2021. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
13 Nem provokatív, egyszerűen a tapasztalataim alapján írtam le.
2021. febr. 14. 10:40
 15/57 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem azért nem árt különbséget tenni az igazi anyucipicifia és aközött, hogy valaki spórolni szeretne.


Az első verziónál azért lakik otthon valaki, mert kényelmes. Anyuci a szájába rakja a kaját, kitakarít, mossa a szaros gatyáját, és mellette általában a saját keresetét (ha van) elb.sza felesleges baromságokra.


A másik verzió pedig az, mikor valaki szeretne több pénzt félre rakni, ezért otthon lakik, hogy az albérletet megspórolja. Ők általában nem cselédnek nézik az anyjukat, hanem segítenek is valamit otthon, beleadnak a rezsibe/kajába. De többet tudnak félre tenni, mintha albérletben laknának és hamarabb lesz pénzük saját lakásra.

Szerintem ez utóbbiban nincs semmi kivetnivaló.


És ha a férfi én amúgy van hajlandóság az összeköltözésre, akkor nem érzem ezt akkora problémának.


És amúgy... Ha te annyira önálló vagy és egyedül laksz, hozzád miért is nem lehet menni dugni?


Mikor összejöttem a párommal, ő munka miatt nem a szülővárosában lakott és nem is ott, ahol én. Marha jól keresett, de mivel minél több pénzt szeretett volna félre rakni, csak egy szobát bérelt egy öreg néni mellett, nem egy egesz lakást. Így mondjuk havi 120+rezsi helyett fizetett 40-50 ezret... Azért nem mindegy.

Mivel én meg egyedül laktam, teljesen magától értetődő volt, hogy ő jön hozzám, ő alszik nálam... Nem azon problémáztam, hogy az öreg néni mellé nem akarok felmenni szexelni, hanem megoldottuk nálunk és kész.

Mi ezen olyan bonyolult?

Ha még neked nincs saját lakásod vagy nem egyedül laksz, akkor milyen alapon is várod el a másiktól?

2021. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

15 Nőként annyit várok el amit én is nyújtani tudok,nem többet.

Nem érzem fernek ha folyton nálam lennénk. De akit nem zavar csinálja úgy.

2021. febr. 14. 10:49
 17/57 anonim ***** válasza:
88%

Priorítás kérdése:


Engem jobban zavarna az ha mondjuk 33-ra sem lenne semmim, mint ha nem lenne egy kiforrott kapcsolatom ugyanebben a korban.

De aztán kinek mi.

2021. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
45%
#15 De jó egy ilyen normális nőt látni!
2021. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
90%
Albérletet nem engedhetek meg magamnak a szánalmas jövedelmem miatt,azért keresek rosszul,mert alja munkát végzek,azt meg azért vállaltam,mert másra nem vagyok alkalmas.Szégyellem a dolgot,úgyhogy nem is próbálok ismerkedni.
2021. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
41%
Nekem az a leggázabb, hogy van aki 30 évesen teán kívül nem tud főzni semmit, hihetetlen hogy mindig minden a fenekük alá van téve egyeseknek.
2021. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!