Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már ritka ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már ritka ha egy férfi önálló? Részletek lent

Figyelt kérdés

30as nőként hosszú kapcsolat után ismerkednék, és ledöbbent az mennyi hasonló korú férfi lakik még otthon..... semmi önállóság.

Vagy ez csak engem zavar ? Mondom ezt úgy, anyukám és csak, hely is lenne nála, de eszemben sem jutna ott lakni és ujra “ kislánynak lenni” , szinte visszafejlődést jelentene.


2021. febr. 14. 10:10
1 2 3 4 5 6
 41/57 moozygoo ***** válasza:
75%

Félreérthető voltam.

Nem úgy gondoltam hogy neked ad xy összeget havonta.

Mikor időnként ha átugrik ő állja az ebédet/vacsorát, bevásárlásnál ő fizet.

Kutakodnia meg nem kell, megtudja kérdezni hogy hol a seprű/porszívó.

Vagy megkérded hogy betudnál segíteni a takarításban, és akkor oda adod nekik.

Konyha eszközök meg csak egy helyen vannak.

2021. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
51%

Miért is nem ketten dobtok akkor össze egy önálló lakásra? Miért kéne neki biztosítani a lakhatásodat ha ennyire önálló vagy? Azért 30 feletti nőként nem nagyon kéne már ennyire válogatósnak lenni véleményem szerint.

Hálistennek mi saját házban lakunk amit a drága szüleitől örökölt, de ilyen ingatlanárak mellett nyilván csak albérlet jöhetett volna szóba. Annál már jobb a szülőknél lakni, és onnan közös erővel egy párral gyűjteni lakásra.

2021. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

41 Én szeretem ha oda vissza működnek a dolgok és ha nincs viszonzás, én így nem tudnàm csinálni. De akinek megfelel csinàlja úgy.


42 Nem kell semmit összedobnom, van lakásom.

Más kérdésben elsők közt szerepel válaszként a légy önálló, húzz el albérletbe ne élősködj anyádékon.Itt meg szinte jónak tartják...

Fura kettőssèg ez.

2021. febr. 14. 15:06
 44/57 moozygoo ***** válasza:
52%

Ha ahhoz kell viszonzás, hogy időnként a férfi hívjon fel a saját lakására, akkor persze keress olyat akinek saját lakása van.

Nyilván nem csak téged zavar, vannak még ilyen emberek mint te, meg persze olyanok is akiket nem zavar.

2021. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

44 Nem a saját lakás a fontos ha albérletben él az is más,de mint irtam egy példát aki csúnyán átvágott önállónak hazudva magát aztán elcsodálkozott egy egy hétköznapi termék árán mint egy gyerek akinek fogalma sincs.... Szval már azt amit én látni szeretnék, albérlet esetén is làtni lehet nagyrészt.

Persze nem mindneki ilyen én sem azt mondom, de sajnos sokan.

2021. febr. 14. 15:23
 46/57 moozygoo ***** válasza:

Akkor itt a kérdésre a válasz már a te fejedben is megvan.

Nyilván nem minden ember ilyen, ezt te is látod.

Kitartás, tudod hogy mit akarsz, mit vársz el, az ilyen emberek általában sikerrel járnak és megtalálják a hozzájuk illő párt.

2021. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
95%

Mikor a párom járt hozzám, akkor 60 km utazott hozzám és 60 km-t vissza autóval. Én meg cserébe vacsorával vártam. Nem értem ezen mi annyira borzasztó :D És továbbra sem értem, hogy ha neked van lakásod, akkor miért annyira borzasztó, ha a másiknak nincs. Na meg egy albérlettel se vagy kisegitve, ha mondjuk van 2 lakótársa. Vagy azok mellett nem gáz szexelni, csak anyu mellett?

Az önállótlanság más kérdés, az valóban marhára zavaró. De az nem csak azon múlik, hogy otthon lakik-e. Van, aki otthon lakva is önálló, valaki meg külön lakva sem. A bátyám már külön lakott, mikor még mindig hazahordta a szennyest.... Ez ugyan mivel jobb?

2021. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarok senkit "cserébe vacsoráztatni", wtf??
2021. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, szerintem hagyd ezt a társkeresést. Nem neked való, ahhoz túl önző vagy az írásaid alapján. Nem baj, van ilyen. Csak rá kéne már ébredni.
2021. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

49 Persze biztosan kiismertél pár mondat alapján 😀

Nem, nincs igazad , és az, hogy annyit várok el amit én nyújtani tudok nem önzőség. Nekem ez a dolog fontos, másnak meg más az. Nem vagyunk egyformák.

2021. febr. 14. 17:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!