Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak még fent vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak még fent vannak a képei az exével egy csomó közösségi platformon. Jogosan eshet rosszul, hogy nem szedte le őket?

Figyelt kérdés
Pedig már kb. 4 negyütt vagyunk. Eleinte egy kicsit rögösen indult a kapcsolatunk, megértem, hogy nem egyből törölte őket, de már kezd egy kicsit kellemetlen lenni ez nekem. Vagy csak túlérkzékenykedem az egészet?

2021. febr. 14. 16:00
 1/10 A kérdező kommentje:
* Tehát 4 hónapja :D
2021. febr. 14. 16:00
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szólj neki, hogy örülnél neki ha letörölné őket.
2021. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
4 hónap után már bőven jogosan, persze :D
2021. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Hallod, amikor volt fb-m, az egyik exemnek még mindig egy közös képünk volt beállítva profilképnek akkor, mikor már kb. 6 hónapja voltunk külön és én összejöttem mással. Annyira cikinek éreztem, hogy én írtam rá azzal, hogy legyen kedves profilképet váltani. Ha nem szólok, talán még most is kint virítana...Vannak, akik ennyire leszarják.
2021. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ja és persze a képen összebújva voltunk lefotózva. :DDD
2021. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon gáz, nekem is volt ilyen exem, linkelt egy albumot és a harmadik kép ő volt meg valami régi nője egymás karjaiban.
2021. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Tudod milyen sok idő letörölgetni ha nem minden képet akarsz???


rengeteg...

2021. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát engem nem érdekel.

Lesz@rom a külsőségeket.

2021. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én exemnek az a szokása, ha szar van a palacsintában, repül a barátnő borítóképnek.

Az én képem, amin csak én vagyok, még mindig ott figyel sunyiban.

Így jót nevettem, amikor az új csajt is kitette. 😂

Szerintem vicces jelenség.

Egyébként akivel most ismerkedem, neki is vannak kint kb 6 éves képei az exével, pedig 4 éve szingli. Na, most az ilyennel mit kezdjek? Ha eddig nem törölte le, én kérjem meg?

2021. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Páromnak is van kint pár kép az exével (nem profil, sima albumba feltöltve), zavart, néha még mindig fura, de ez van. Velem van 3.5 éve, nem beszélgetnek, hadd ne én kezeljem az ő profilját.
2021. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!