Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nő időt kér annak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő időt kér annak mindig egy harmadig fél az oka?

Figyelt kérdés
Ha szünetet kér az mindig a vég?
2021. febr. 14. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem, csak kipróbálja a másikkal és ha nagyon rossz vele akkor visszamegy az előzőhöz és azt mondja neki, hogy tévedtem kezdjük újra te vagy életem szerelme.
2021. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Többnyire igen.
2021. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Valóban ez a szitu?
2021. febr. 14. 20:48
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Valóban. Időt kértek tőled?
2021. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Többnyire harmadik fél az oka, de az időkérés mindig rossz jel, akkor már nem szeret.
2021. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha van harmadik fél, akkor egyszerűen szakít.

Ha időt kér, akkor még valamennyire szeret, és fél, hogy nem fogja bírni nélküled. Kell neki egy kis biztonsági zóna, hogy ha meggondolja magát, visszatérhet.

Azt pedig te is eldöntheted, ha neked ezzel itt a vége.

2021. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Veheted úgy, hogy vége. Jobb ilyenkor véget vetni neki.
2021. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Már nem szeret, de jó vagy tartaléknak.

Ha másik pasival nem jön be neki, azonnal fülig belédszeret, amíg nem jön jobb kandúr.

2021. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Történt esetleg valami a kapcsolatotokban?

Én olyan esetben is kérnék "szünetet", amikor rólad kiderül valami, tettél valamit, megbántottál valamivel, stb.

Példának okáért: amikor az exemről kiderült, hogy lopott a családjától, szó nélkül hazaküldtem. Azt sem tudtam, mit gondoljak.. Pedig szerettem. De egyszerűen nem fogtam fel, hogy ez igaz.

Elhiheted, hogy nem rögtön egy másik f.szhoz futottam, de át kellett gondolnom, hogyan tovább és kell - e ez nekem.

2021. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
pénzt lopott?
2021. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!