Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszexuális nők! Párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális nők! Párkapcsolati szempontból milyen életfelfogás jellemez benneteket?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is van:


1) Szeretnétek megházasodni, családot alapítani egy férfivel?

2) Szeretnétek gyerekeket (nem feltétlenül sajátot)?

3) Ha igen, milyen nemű legyen a gyerek másik szülője (a társatok, akivel együtt nevelitek a gyereket)?

4) Női vagy férfi partnert kedveltek jobban?

5) Mennyire vagytok monogámok (hűek a párotokhoz) egy párkapcsolatban?

6) Párkapcsolaton kívül milyen sűrűn váltogatjátok a partnereiteket?



2021. febr. 14. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1) Talán, majd ahogy alakul. Nincs olyan konkrét álmom, hogy akarok egy hagyomànyos családot, férjet, családot - csak valakit szeretnék, akivel szeretjük egymást, mindegy, hogy férfi vagy nő lesz-e az.

2) Nem feltétlenül, de talán. Viszont leginkàbb örökbe fogadni szeretnék.

3) Mindegy.

4) Nincs preferenciám.

5) Elég független típus vagyok (értsd: egyelőre többnyire szingli), de ha már kapcsolatról van szó, szigorúan monogám.

6) Nem nagyon. Demiszexuális vagyok, nagyon nehezen/lassan kezdek el vonzódni másokhoz, és egyáltalán nem érdekelnek az egyéjszakás kalandok.

2021. febr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Én szeretnék megházasodni, de nem lesz hatalmas csalódás, ha mégse jön össze.

2-3. Nem szeretnék gyereket, szerintem gyerek nélkül is tudunk család lenni majd a leendő párommal

4.Férfiakkal több tapasztalatom van, könnyebben képzelem el magamat hosszútávon

5. Szigorúan monogám és elvárom a páromtól is

6. Nem nagyon voltam kapcsolaton kívül már jó ideje, de nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve.

2021. febr. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-2-3. Gyereket sosem akartam, nagyon házasságot sem, de a mostani páromnak (férfi), habozás nélkül igent mondanék ha megkérné a kezem. A gyerek téma szerintem off marad, egyikünk sem rajong a kicsikért.


4-5.Korábban inkább a nőket preferáltam, viszont mióta a párommal együtt vagyunk egyáltalán nem hiányoznak a nők, maximálisan kielégíti minden igényem, nem is lehetnék ennél szerelmesebb. Az összes valaha volt kapcsolatomban monogám voltam, több partnert max szexkapcsinál tudnék elképzelni, a szerelmem mellett egyáltalán nem vágyom másra.


6. Párkapcsolaton kívül sem váltogattam túl gyakran a partnereimet, alapból elég válogatós vagyok, plusz nekem kell egy alapvető ismeretség az intimitáshoz, hogy szex után is egymáshoz tudjunk szólni, a legtöbb ilyen szexre épülő kapcsolatom barátságból alakult ki, abszolút nem vagyok az egyéjszakások híve.

2021. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!