Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne ciki elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ciki elmenni az exemhez nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Még az egyetemi éveink alatt 2 évet jártunk. Aztán sajnos elhunyt az anyukája és erre eléggé ráment a kapcsolatunk. Nagyon szerettük egymást, de nem ment így a dolog, azért közös megállapodás volt a szakítás. Ennek 5 éve, azóta mind a ketten elvégeztük az egyetemet, ő ugye nőgyógyász lett. Most eléggé kéne egy doki, és ő rendel a legközelebb, mert a másik doki nyugdíjba ment. Viszont eléggé megalázó lenne bevallani hogy 5 éve senkivel nem voltam, ő volt az utolsó. És maga a helyzet is nagyon fura lenne. Mit gondoltok? Be merjem vállalni? 27N

2021. febr. 15. 00:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Fuuu... Meglepődne azt hiszem...

"Mikor szexelt utoljára?"

"2016.07.08-án, veled."

2021. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehet? Vagy el se vállal, vagy újra összejöttök, vagy megvizsgál mintha mi se történt volna. Van több lehetőség?
2021. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Tőlem még soha nem kérdezte meg a nőgyógyász hogy mikor szexeltem utoljára🤦‍♀️ de én nem is mennék az exemhez. Elmennék a szomszéd városba, max 20 km-re lehet nem csinálnék ekkora ügyet belőle.
2021. febr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hàt, én a helyedben nem hozzá mennék, túl fura lenne. De ez csak az én véleményem.
2021. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne valaki mást keresni.
2021. febr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem tűnik ez olyan jó ötletnek, kínos lenne ez mindkettőtöknek. Egyedül valami nagyon (úgy értem NAGYON) gagyi sitcom sorozatba illene ez, úgy nagyjából a jóbarátok és a saskabaré humorszintjén mozogva, ilyen "nagyszerű" párbeszédekkel:


(Köszönés és egyéb kötelező formulák után)


Te: "Kezdheted is a vizsgálatot, te már úgyis "ismered a járást"

(gépi alánevetés)

Ő: Hát, ki tudja azóta biztos sok dolog változott

Te: Igazából azóta sem járt nálam senki

(gépi "húúúúúúú" felhörrenéshang)


Ilyen béna jelenet lehetne, ami elég kínos, nem?

2021. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Tuti nem mennék az exemhez ilyennel. Vannak más orvosok is a világon. Annak se örülnék, ha egyik exem tőlem akarna valamit a munkámmal kapcsolatosan. Nyilván ha vészhelyzet lenne vagy valami nagyon gáz helyzet, amiben odáig jut, hogy hozzám forduljon, akkor segítenék. Minden más helyzetben nem lennék valami boldog, hogy hozzám akar jönni ilyenekkel.
2021. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Össze akarsz vele jönni újra?
2021. febr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%

Figyelj... Egyes vagyok... Ha nincs senkije, akkor menj el hozzá nyugodtan. Nem lesz gáz. Örülni fog szerintem.

De csak, ha nincs senkije!

2021. febr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy szerintem ez eléggé etikàtlan is. Pl. pszichológusnak is tilos ismerőst kezelnie, nem véletlenül.

Te egyáltalán el tudnàl menni hozzá úgy, hogy ne érezd magad kínosan? Hagynád, hogy annyi év után csak úgy vizsgálgasson, netalántán még találjon is valami rendelleneset? Szeretnéd rögtön így kiteregetni magadat testileg, majd még szemrebbenés nélkül a szemébe is mondanàd, hogy 5 éve nem voltál senkivel, mióta vele szétmentetek?

Azonkívül, hogy nekem ez kb. egy rémálom megtestesülésének tűnik, szerintem ő egyenesen azt gondolná, hogy direkt mentél oda, és így próbálod őt visszacsábítani (ami pedig egy elég szánalmás próbálkozás lenne).

2021. febr. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!