Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a srácnak, hogy tetszik nekem és többet akarok? 27 évesen mennyire érdekelheti a pénz? Szerintetek csak “azt” akarhatja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves nő vagyok, a szüleimhez átjöttek 1 hónapja az egyik barátjuk és hozták a fiukat (27) is. Egy nagyon értelmes, helyes számomra tényleg tökéletes srác. Előtte nem ismertem, viszont amikor átjöttek egyből “beleszerettem”. Azóta messengeren mindig beszélünk, lefekvés előtt pedig mindig felhív, találkozgatni is szoktunk. (Igazából csak bejelölt, és rám írt, hogy nem probléma-e, azóta pedig folyamatosan beszélünk) Ami zavar azaz, hogy az ő anyagi háttere átlagon felüli, tényleg nagyon gazdagok, nekünk pedig olyan átlagos. Most jelenleg nincs barátnője, és aki volt neki vele 4 évig voltak együtt. Most kicsit talán úgy érzem, mintha tetszenék neki. Mondta is, hogy ő “szereti az olyan lányokat mint én”...stb. Egyre mélyebb témákat is érintünk már, de nem történt semmi komoly köztünk. Szerintetek az anyagiak miatt alakulhat köztünk valami? Egy 27 éves férfit ez mennyire zavarhat, hogy a lány részéről nincs annyi pénz?
2021. febr. 15. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
A férfiak nagy részét egyáltalán nem érdekli a pénz, az aranyásás az női szakma.
2021. febr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

lol


1. ha 1 pasas ennyi idot szan rad, az a minimum h tetszel neki (=meg akar dugni), de mivel meg nem rantottba neked a repat, ezert sanszos, hogy erzesei is vannak.


2. sztem pont telibefossa, hogy van e penzed. egy penzes pasast az zavarja, ha a no feltunoen eloskodni akar, es az utolso centet is kiszipolyozza. ha te nem ilyen vagy, akkor nincs problema

2021. febr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Bennem csak az merült fel, hogy az ilyen embereknek, akik ilyen kérdéseket kiírnak nincsenek a környezetükben barátaik, barátnőik, bizalmasaik?


Tényleg ennyire elidegenedtek az emberek egymástól, hogy interneten egy névtelen oldalon kell ilyenekről kérdezni?


A gyengébbek kedvéért: Honnan tudjuk? Egy képzett pszichológust képesek megtéveszteni emberek ÉLŐBEN, mi meg a te 8 mondatos leírásod alapján képzeljük el, hogy te ki vagy, hogy nézel ki, ő hogyan látott téged az alatt a pár óra alatt, amíg találkoztatok, illetve ő kicsoda, hogy néz ki és milyen a jelleme.


Mintha az emberek instant választ akarnának arra vonatkozóan, hogy kiben bízhatnak, közben meg még képzett szakemberek is maximum következtetni tudnak dolgokra, tippelgetni, mert nem egy fMRI készülékben van az illető feje, miközben beszélgetnek egymással.


Ha most azt mondják a többiek, hogy jöjj össze vele és aztán kiderül, hogy csak meg akart dugni és ráadásul még valami kamu választ is mond nem az őszintét, te akkor hónapokig, évekig nyalogatod majd a sebeidet és a jövőbeli ismerkedéseidre is rá fogja nyomni a bélyegét?


Ha a többiek lebeszélnek róla, hogy úgyis pénzes csávó, csak dugni akar meg az ilyen bárkit megkaphat a jövőben tuti hűtlen lesz és te emiatt nem ismerkedsz tovább vagy paranoiás leszel és emiatt fut zátonyra a kapcsolat vagy nem is lesz belőle semmi, közben meg tényleg te voltál számára az álomnő, akkor az jobb lesz?


Senki nem tudja pontosan, hogy kiben bízhat, maximum tippel, sejti, stb. Vagy bejön, vagy nem. Az idő se jelent biztosat, van, aki 15-20 év után hülyül meg.


Névtelen oldalon 8-10 mondat után meg pláne nem tudja senki.

2021. febr. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Sztem leszarja h gazdag vagy szegeny vagy, a pinat keresi :) kitartast es sok sikert nektek
2021. febr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem szükséges elmondani, hogy tetszik. Légy vevő társaságára, te is keresd, vesd fel személyes találka gondolatát, érj hozzá, mosolyogj, harapd az ajkad és alakulni fog.

Minden férfi akar szexet olyan nővel, akihez vonzódik, hogy több legyen, ahhoz neked is tenned kell, jó előjel hogy ennyit keresi a társaságod.

2021. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem erdekli a te vagyoni helyzeted.Pont ezt írtam tegnap és ma is egy kérdéshez.Én totál lexarom,hogy mennyi a fizetésed,meg mid van.Nem tud meghatni.

Egyébként szerinted nincs szeme?

Azért gondolj bele

Nagyjából mikor belépsz egy házba,kb 5 perc alatt megvan,hogy milyen szinten él a vendéglátód.

(Es most hagyjuk a kirívò sztorikat,hogy milliárdos es egy viskóban lakik,meg ilyenek)

Ö pedig volt nàlatok, mégis ismerkedik veled.

Akkor szerinted?

2021. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!