Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít ismerkedéskor a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít ismerkedéskor a párod munkája? Például ha kiderülne, hogy kamionsofőr, vagy targoncás, máshogy néznél rá, negatívum lenne számodra? A kamionsofőr alatt pl azt értem, akik minden nap otthon vannak, belföldes munkát végeznek csak.

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem (mikor ismerkedtem), csak annyiból számított, hogy napközbeni, szokásos időbeosztású munka, vagy állandó esti munka (pl. színházi dolgozó) vagy ügyelős munka (pl. orvos) vagy netán elutazós (ilyen nem volt). Természetesen szerencsésebb, ha valakinek normál napközbeni munkája van. Valamennyire az is érdekelt, hogy alkalmazott vagy magánvállalkozó, mert nem ugyanolyan gondolkodásúak ezek az emberek. De természetesen ez csak a személyiségének egy-egy mozaikja.
2021. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én fordítva figyeltem erre. Az exem vezető pozicióban volt és fontosabb volt a munkája, munkamániás volt, sokat túlórázott otthon is. Így én viccesen megjegyeztem a mostani férjemnek ismerkedéskor, hogy ugye nem vagy főnök vagy csak főnök ne legyél vagy valami ilyesmi. Ez azóta szállóige köztünk.
2021. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon erdekel amig a munkaja miatt a kapcsolatunk nem serul
2021. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Csak annyiban h ha számára nem "megfelelő", tehát közhelyes itéletek alapján áll hozzá, kuka.
2021. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Ismerkedéskor nem a párom.

Diplomás vagyok, hasonlóra van igényem.

2021. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Csak a személyiség számít.
2021. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekel inkább, hogy mennyire jó abban, amit csinál és mennyire szorgalmas. Pl. volt pár hónapig egy pasim, aki azért hagyta ott az asztalos családi vállalkozást, és inkább elment portásnak, mert ott csak ülni kellett egész nap. Tehát nem az volt a baj, hogy nincs diplomája.
2021. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én portás vagyok, diplomám, nyelvvizsgám is van, kitörölhetem velük..


Kamionossal tuti nem foglalkoznék.

A legtöbb csajozik, kurvázik. Amíg várnak a portán sokszor kéretlenül is elmondják a baromságaikat, mennyit fizettek egy sz0pásért meg milyen volt. Azt hiszik milyen menők, vagy csak elmebetegek.

Más munka annyira nem zavarna..

2021. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!