Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-22 év körüli nők! 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-22 év körüli nők! 30 éves férfi idősnek számít nektek, vagy inkább pont ez a korkülönbség az optimális?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Tagadhatatlanul vannak belsőleg és külsőleg vonzó emberek ebben a korosztályban és felette is (volt nem is egy plátói vonzalmam), de egy tényleges kapcsolathoz nagynak érezném ezt a különbséget.

21L

2021. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem a kor számít, hanem a vagyon! Ha van havi nettó 1 millió fölötti jövedelme, lehet 30 éves, 40, 50, 80, 120, lehet púpos, falábú, féllábú, gnóm, ragyás, antiszociális, vagy agresszív .... teljesen mindegy!
2021. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy komolyabb kapcsolatnál (már pedig én inkább abban gondolkozok) soknak számít, mert más életszakaszban vagyunk. Az tény, hogy vonzó ez a korosztály főként az érett, önállób szemlélet miatt, de mi 21-22 évesen többnyire még a felnőtté válás határán vagyunk és személy szerint nem pontosan tudom, hogy mit szeretnék kezdeni az életemmel,de egy 30 éves férfi jobb esetben már határozott tervekkel rendelkezik a jövőre nézve.
2021. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

23 évesen inkább 30 felett nézelődtem. 38 évessel kerültem közelebbi viszonyba.

Most is inkább jobb lenne egy 30 felettivel.


26/N

2021. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Régebben azt mondtam volna kapásból hogy sok a korkülönbség. Sőt a józan eszem is ezt mondatja.


Ugyanakkor azt gondolom ez a téma árnyaltabb ennél. Többet számít hogy a 2 ember milyen és mit akarnak.


Vannak példák és ellenpéldak is. Azt meg hogy egy kapcsolat hosszú távon sikeres, hogy működik, csak akkor lehet megmondani ha "kipróbálják".


Azt gondolom nem CSAK a korkülönbségtől függ a dolog.

2021. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi idősen annyira gyerek voltam még, hogy nekem kb bácsi szintnek tűntek a harmincasok. 5 évvel később már egy korosztálynak éreztem őket.
2021. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Vonzónak vonzóak, viszont én ott tartok jelenleg, hogy a gyerek témát majd 32-35 éves koromra tervezem. Azaz még minimum 10 év, annál hamarabb semmiképpen, a férfiak nagy része pedig nem hinném, hogy negyvenesen szeretne majd először babázni. 22/L
2021. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Nekem sok lenne, nálam egyelőre +5 év a maximum, de legideálisabbnak a velem egykorúakat vagy csak 2-3 évvel idősebbeket érzem. Egyetemista vagyok, túl nagynak érzem nem csak korban, de élethelyzetben is a különbséget. Amúgy is sokkal könnyebb szintén egyetemistákkal ismerkedni. Viszont 5 év múlva már simán beleférne nagyobb korkülönbség is, akkor már kevésbé lenne zavaró számomra.

De ez csak az én véleményem, más 20-22 évesnek lehet nem lenne gond komoly kapcsolatra se, hogy a másik 30 éves. Nekem is van 1-2 ismerősöm, akiknek a párja 30 körüli.

2021. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy idősebb mint te még nem jelenti, hogy érett is lenne. Nézz meg egy 25 éves férfit aki mindent egyedül ért el, és egy 40 éves akit a szülei tettek oda ahol tart..
2021. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj, baromira általánosítotok, és minden 30 éves vagy a feletti korosztályt egy rétegbe soroltok holott ez nem így van. Minden ember más, minden embernek más a genetikája. Attól, hogy valaki x ember fejében az x kor van, nem biztos ő is annak érzi magát. Amíg nem ismered meg a másik embert, addig hiába problémázol a koron és teszed őket ugyanabba a csoportba. Én 32 éves pasi vagyok, de külsőre huszonévesnek nézek ki. Más 32 éves pasinak, meg már nincs haja, vagy gerincproblémái vannak, nekem meg semmi.Belsőleg sem tartom magam 32 évesnek, sőt huszonévesnek érzem magam. Életben is csak lengek össze vissza. Szóval baromira személyiség függő, mennyire találod meg a közös hangot egy 30 éves pasival. Attól, hogy te 20-22 éves lány vagy, lehet az életben több mindent megtapasztaltál akár jót, akár rosszat, mint egy másik 30 éves pasi. Hiába idősebb nálad, nem biztos fejben és tapasztalatban is ott van azon a szinten, mint te. Ezért is működhet egy kapcsolat, mert te irányítod a pasit, te dominálnál felette egy kapcsolatban és nem ő. Szóval a kor nem feltétlen határozza meg az adott pasit.
2021. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!