Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem, ha ugráltatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, ha ugráltatnak, ha úgy kell élnem valaki vagy valakik folyton megkérjenek valqmire, vagy már alap elvárás is legyen az a valami. Normális, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok, 18 éves korom óta egyedül élek, úgy osztom be az időmet ahogy akarom, akkor mosogatok el amikor akarok, akkor állok neki nyomkodni a telefont vagy nézni a TV-t, amikor kedvem van, stb... Eddigi kapcsolataimban ez nem is jelentett problémát, most viszont fél éve a jelenlegi párom már az agyamra megy, nincs nyugtom tőle és a családjától egy percre sem. Vagy neki kell ebben-abban segíteni, ami neki már elvárás, vagy a családja talál ki valamit, meg kapom az ívet az apjától hogy lusta vagyok, mert igazán átmehettem volna neki segíteni nyáron kerítést építeni, de én kihúom magam minden alól, nem szeretek dolgozni. Na most nálam ez úgy néz, hogy ha épp unatkozom szívesen segítek dolgokban amikhez kedvem is van, de van amit akkor sem csinálnék meg, ha esetleg fizetnének is érte. Nem fér bele az értékrendembe, hogy valaki beleszóljon az időbeosztásomba és arról szóljon minden napom ahogy hazaértem a munkából, hogy az ő elvárásaik szerint éljek és ha valami van rögtön ugorjak is (5 sarokra lakunk egymástól párom szüleitől). Ugyanakkor az is probléma nekik, hogy tékozló vagyok, mert nem eszek meg mindent, vagy kidoboma a maradékot, de az is probléma volt, hogy minek tartok 2 autót, teljesen feleslegesen fizetek 2 autó után, el is adhatnám az egyiket. Most volt egy elég nagy vitánk párommal és szüleivel is, főleg az autós dolog végett, mert nem hagyom h beleavatkozzonak az életembe, de nem változott semmi. Szeretem a páromat, de ha nem tud megváltozni és kihagyni engem az ő családi részéből ilyen téren, nem fogok sokáig vele maradni, kezdek besokallni. Csak én vagyok ilyen, vagy más is úgy, látná a helyzetet, ahogy én?
2021. febr. 16. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Én úgy látom hogy neked felesleges egy pár...
2021. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Elég sajátosan látod a dolgokat...
2021. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Hányszor kérdezed még meg? Legalább most kicsit átfogalmaztad.
2021. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Most pontozzatok le, de azért van abban valami amit a kérdező ír. Én amondó vagyok, hogy semmi sem kötelező. Ha valami nem tetszik mondd meg a párodnak. Nem vagy senki csicskája. Nyilván kell a kompromisszum. Te esetleg elvárod fordítva, hogy az apukája segítsen? Te mit kapsz cserébe? Viszonozzák? Mert ha nem akkor elég egyoldalú a dolog. Az autóhoz meg nem sok közük van, főleg ha megengedheted magadnak. N
2021. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Van benne igazság, volt egy ilyen pàrom akivel a családja miatt lett vége, ra voltak telepedve szinte ... próbáltak engem is belevonni Nah ekkor lett vége.

És azért ha a saját pénzemből bele akarnának szólni h éppen 2 autót veszek vagy 20 at , senkinek semmi köze hozzá....igazad van!

A párod függetlenítse magát tőlük vagy akkor Szakits inkább , nem nagy veszteség egy ilyen pereputty.

2021. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled, de ez lényegtelen, a lényeg az, hogy nem illetek össze. Neki az a normális, hogy a kapcsolatotok által beépülsz a családjába, neked pedig az, hogy független vagy a rokonaidtól. Én nem tudnék olyan emberrel együtt élni, mint a barátnőd, ennek megfelelően kerestem társat és így nincs konfliktus.
2021. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én olyan vagyok, mint a Kérdező, annyi különbséggel, hogy nekem nincs párom. Részben emiatt.
2021. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van, csak az a baj, hogy ez részükről nem nagyon fog változni, és hosszútávon tönkre fogják vágni a kapcsolatotokat. Párodnak kellett volna őket időben takarékra rakni, de úgy tűnik szerinte ez rendben van.
2021. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát én most meglepődtem. Én olyan vagyok, mint te, és eddig azt hittem, tök normális 😂 Szerintem te a párodat társnak választottad, ahogy ő is téged. A család meg keressen magának munkaerőt, ahol akar. Nem is értem, mi közük lenne az én páromhoz. Ha van kedve, segíthet, meg lehet köszönni, de ne már, hogy elvárás legyen! Milyen alapon? Barátnőddel próbáld megbeszélni. Ha nem áll ki melletted, mert neki ez a normális,nem illetek össze. Engedd el!
2021. febr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!