Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadnátok a párotoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnátok a párotoknak a telefon kódotokat?

Figyelt kérdés
Szerintem alap hogy tudjuk egymásét, mert megbízunk a másikban. De sokak szerint semmi köze nincs a párunknak a telefonunkhoz. Ti hogy gondoljátok?
2021. febr. 16. 17:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
43%
nem. amúgy is ujjlenyomat azonosítást használok
2021. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
24%

Már rég megadtuk. A követelőzésnek én sem vagyok híve, viszont természetesnek tekintem, hogy egy jól működő kapcsolatban ez így működik.


Szerintem nem az a bizalom, hogy a másik bízzon benned, mikor bezárkózol, hanem az, hogy a másik bízik benned, hogy nem élsz vissza azzal, hogy ő lehetőséget ad betekintened a személyesebb dolgaiba. Az nem bizalom, ha bezárkózol. Soha nem volt az.

2021. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 BeefEater ***** válasza:
85%
Nem, a jelszavak csak annak a tulajdonosára tartoznak. Én sem akarom tudni a párom jelszavait.
2021. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
80%
A bizalom és tisztelet az amikor tudod a kódot de nem nézel bele magadtól.
2021. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek a 4essel. Tudjuk egymás kódját és néha használjuk egymás eszközeit, de ezzel nem élünk vissza, nem turkálunk benne, nem olvassuk el a másik beszélgetéseit.
2021. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
89%

A bizalom és a tisztelet amikor

bízom a páromban anélkül, hogy ellenőrizgetném

és tisztelem annyira, hogy meghagyom a privátszféráját



Nem, nem tudjuk egymás kódjait.

2021. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Nem ellenőrizgetésről van szó...
2021. febr. 16. 17:59
 8/47 anonim ***** válasza:
93%
Persze az én férjem tudja az enyémet én meg az övét.Ennek ellenére nem szoktunk durkálni egymás telefonjába mert minek.Szoktuk használni egymás telóját nem ragaszkodunk hozzá annyira hogy mindig nálunk legyen igy én sokszor azt sem tudom hol az enyém.
2021. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
16%

Én igen.

Egyrészt titkos telefonon csajozok, másrészt az életem múlhat rajta, hogy hozzáfér-e a telefonom adataihoz, ha pénz, segítség, információ kell.

2021. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
8 szerintem is ez a normális
2021. febr. 16. 18:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!