Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedés nagy távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés nagy távolsággal?

Figyelt kérdés

Lehet ebböl valami?

Ha valakinek volt ilyen mennyi idő volt az első randi előtt míg nem találkoztatok?


2021. febr. 16. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz jó hosszútávon. Hacsak nem költözik közelebb egyikőtök. Az én tapasztalatom az, hogy nem éri meg a távkapcsolat.
2021. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
87%
Nem sanszos, csak, ha az egyik fél mondjuk egyetemista, vagy elképesztően rugalmas.
2021. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 300 km volt, kb 1 hónap beszélgetés után találkoztunk. 2 évig távkapcsolat volt,majd összeköltöztünk és 3 évig voltunk még együtt.

Nem lehet kijelenteni hogy van vagy nincs értelme,mert mindenki máshogy éli ezt meg. Ha mindketten akarjátok és tesztek érte, valamint idővel esélyes lenne az összeköltözés is, akkor érdemes belevágnotok.

Én nehezen éltem meg, mert 2 hetente találkoztunk hétvégéken plusz az ünnepnapokon. Viszont így visszagondolva megérte, szép évek voltak.

2021. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem látom értelmét, de egyedi megítélés/tolerancia kérdése.

Aki mellettem van legyen valóban mellettem. Nem is tudod megismerni annyira a ritka találkozások miatt,hogy felvállald az összeköltözést.De persze ez a ti döntésetek.

2021. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Úgy hazudnak ilyen kapcsolatban az emberek, mint a vízfolyás. Tisztelet a kivételnek.
2021. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!