Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vertél már át valakit? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vertél már át valakit? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy másnak adtad ki magad azért mert féltél, vagy direkt. Mi volt amikor tényleg érezni kezdtél valamit? Megbántad? Sajnáltad? Elmondtad végül?

2021. febr. 17. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Itt Orbán Viktornak adtam ki magam. A haverom Mészárosnak. Végig kurtuk az összes nőt a kisvárosunkban....
2021. febr. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Senkit nem vertem át, viszont amikor valami idiótába futok, akkor szoktam hazudni a koromról, nevemről és lakhelyemről, hogy ne akarjon velem találkozni a barom.
2021. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Használtam álnevet, de sosem vertem át senkit.
2021. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!