Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy árat kell fizetnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy árat kell fizetnem a férfinek ha kérek tőle kölcsön több millió forintot?

Figyelt kérdés

Anyagi problémáim vannak, bankhoz nem fordulhatok emiatt egy magánszemélytől kell kérnem pénz.

Szexuális szolgáltatást vár a pénzért cserébe vagy elég neki a szerződés a kölcsönről?



2021. febr. 17. 05:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudjuk? Te fogsz vele egyezkedni!
2021. febr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Aki banknál hitelképtelen annak nem adnék milliókat szexért sem. Egyébként honnét tudnám, hogy egy random személy miért hajlandó kidobni milliókat a kukába?
2021. febr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kétértelmű a pasi, néha azt gondolom hogy csak az üzletre érti amit mond, aztán már burkoltan céloz a szexualitásra is.
2021. febr. 17. 05:57
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
87%
Igen, évekig fogod nyögni az àràt 🤫
2021. febr. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Ötször adtam baráti kölcsönt. Volt ami jelenértéken milliós volt. Egyszer kaptam vissza, évekkel a határidő után. Hitelképtelen embernek pénzt adni = kukába dobni. Ezt ő is tudja. Ha van gyomra hozzá 1x felpróbál utána nem d egy vasat sem. Hogyan szerződném le egy extra fullos nővel, hogy 2 millióért le fog feküdni velem százszor. A hozzáállása nem olyan lesz, hogy a másodikhoz már ne legyen kedvem.?
2021. febr. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Nem ismerlek sem téged sem azt aki pénzt adna, de gondolj abba bele, hogy pénzt adni kölcsön olyannak, aki hitelképtelen, nem egy jó dolog, általánosságban azt sosem kapod vissza. 3x adtam kölcsön, abból 1x sem kaptam vissza. Tehát érthető az, hogyha a férfi ad neked, de akkor legalább legyen valami természetbeli visszaszolgáltatás is.
2021. febr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Csak ő tudja. Kérdezd meg. Aztán tartsd magad az egyezséghez.
2021. febr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok pasi és elverni való millióim sincsenek. Ha nem vagy hitelképes, annak oka van, biztosan tudja, hogy sosem látja viszont, amit odaad és ingyen semmit nem szokás. valószínűleg amúgy egy humbug az egész, az annyira gazdag körökben forgó férfiak, ha épp nem is atlálnak ingyen numerát (de szoktak), megfizetnek egy igazi, profti, a luxus kategóriából, aki tényleg minden igényt kielégít és nem "amatőrőkkel" kezdenek, mert ugyan mi okból tennék, szívjóságból boztosan nem.

Itt egy anyagilag lecsúszott fiatal nő, aki a büdös éltebn nem fogja töleszteni az adósságát, vajon mit kérhetne cserébe? Zsákbamacskát sem fog venni, hogy nesze, itt a zsé, aztán fogd magad és eltűnsz, ő meg hoopon marad. Előleget akarna majd, aztán ő tűnne el, de valószínűleg nincs egy büdös petákja sem, csak vetít, ha meg mégis van neki, sosem fogsz látni belőle egy vasat sem, azt biztosra veheted. ha tele van, megoldja másképp a szükségleteit, ahogy már írtam fentebb is, Nem szorul rád, elhiheted.

2021. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

A kölcsön pénz=ellenségeket vásárolsz magadnak.

Év vagy adnék, de nagyon szigorú feltételekkel, szerződéssel, kamatos kamattal, ügyvéd előtt.

Vagy eszem ágában se lenne adni, csak kamuznék, 2x megszoptatnálak, aztán mindenhonnan tiltanálak, törölnélek.

Kb ezek a verziók vannak, gondold át, és légy okos.

2021. febr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Barátomtól vagy családtól kérnék kölcsön ha nagyon muszáj, ismeretlen ellenkező neműtől, akirol azt se tudom mit vár el érte nem mennék bele. Te ismered a férfit, honnan tudhatjuk mit vár cserébe? Egyáltalán miért szükséges neked pár millió forint?
2021. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!