Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy nő csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy nő csúnya, "nem vonzó" a férfiak a szemében?

Figyelt kérdés
Ha egyébként ápolt és nincs semmilyen születési rendellenessége.
2021. febr. 17. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy csúnya, nem vonzó. Ennyi a titok. Van olyan férfi akinek bejövök, van aki bottal se piszkálna meg. Ápolt vagyok, nem vagyok elhízott vagy gebe, van mellem, nem vagyok közönséges, kedves is vagyok. Van akinek ez elég, van aki meg képküldés után eltűnik, LOL.
2021. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pl. az aránytalan, torz, durva vonású arcot nem sokan találják vonzónak
2021. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Nálam az sokat számít, hogy mennyire van "egyben", tehát ne legyen mü a viselkedése, a természetes viselkedést szeretem, a mozdulatai, arckifejezései, stb. Ha ezek összhangban vannak az máris vonzóbbá tesz egy nöt. Kisugárzás is fontos.

Külsöségekben számít hogy arányos legyen, tehát nem kell bombázónak lenni, lehet vékonyabb vagy teltebb is, de legyen szép nöies, arányos, formás.

Kevés, kiemelésre alkalmazott szolíd smink, ha muszáj, de jobban szeretem a természetes vonásokat.

Ezek alapján elég tág határok között tudom módosítani a szigorúan vett ideál kategóriát.


38/F

2021. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

A szépség és csúnyaság nem mindenkinél egyforma. Természetes, hogy először a szemével érzékeli az ember a másik félt. Utána jön a megszólítás, a közelítés. Utána jön az elfogadás vagy elutasítás. Jön a beszélgetés, a randevúzás. Ekkor sül ki, hogy egy húron pendülnek-e ők ketten, vagy sem.

Ha rájönnek, hogy sok mindenben közös a nézetük, akkor lehet mások szemében csúnya is a másik, mégis egyben maradnak. Erre az ismerőseim között is akad több példa. Tehát - NEM MINDEEN A SZÉPSÉG, de sokkal-sokkal fontosabb a kölcsönös vonzalom a belső tulajdonságok miatt.

2021. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha rájönnek, hogy sok mindenben közös a nézetük, akkor lehet mások szemében csúnya is a másik, mégis egyben maradnak."

én is így hittem fiatalon, tapasztalatlanul. belső kapcsolódás ide vagy oda, nem tudtam jó érzéssel a másik arcára nézni és majdnem minden szembejövőt vonzóbbnak találtam. fél évig működött ez a szánalmas helyzet, soha többet ilyet. a párkapcsolat nem haverság.

2021. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5,

Nézetedtől függetlenül (hiszek abban, amit írtál), én kitartok amellett (MERT VALÓSÁG), hogy a sokak szemében előnytelen külsejű nők (és férfiak!) is találnak egy életre szóló párt maguknak, hátsó szándékok (vagyon, jó állás) nélkül is. Bizonyára Te is ismersz ilyen párokat.

2021. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lesz az egyik embernek ízletes a töltött káposzta, más meg utálja? Ez pont ennyire megjósolhatatlan, egyéni ízlés kérdése. Neked mitől lesz egy férfi vonzó vagy sem - külsőleg? Ránézel és eldöntöd. Az egyik pasinak tetszel, a másiknak meg nem. Nyilvánvalóan az előbbiekkel fogsz összejönni.
2021. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy minden férfire gondolsz-e, vagy csak azokra, akik neked bejönnek. Ha előbbi, akkor főleg nagyon aránytalan, furcsa arcberendezésről beszélhetünk, ha amúgy tényleg ápolt a 21. századi értelemben is (nem szőrös, nem ragyás... nem azt mondom, hogy sztem nem lehet ápolt vki így, de sok férfi szerint nem), nem áll jól a hajszíne a bőréhez, betegnek néz ki az arca.

Ha utóbbi, akkor nem a stílusuk / hozzájuk képest objektíven kevésbé szép.

2021. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!