Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 éves pasinak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves pasinak mennyi esélye van?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 18 éves lánynál? Lányokat kérdezném. Mi kizáró ok?
febr. 17. 11:31
 1/4 anonim válasza:
75%
Bár én fiatalabb vagyok, de akkor számoljunk úgy, hogy mivel én 16 vagyok, nem 18,így az a 30 nem 30, csak 28, de részemről nem működne szerintem. Nem is azért, mert nem jövök ki jól az nálam idősebb emberekkel, csupán nem hiszem, hogy a lelki síkon passzolna a dolog egy párkapcsolatban. Más igényei vannak egy fiatal tinédzsernek, aki éppen most kezdi el próbálgatni megvalósítani az életét, kialakítani a saját érzéseit, személyiségét, mint egy már felnőtt, felelősségteljes férfinek, aki már ilyenkor a családalapításon gondolkozik. Persze biztosan akadnak kivételek, de szerintem abból igen kevés van, és félő hogy az a kapcsolat is csak bizonyos érdekek miatt van (tisztelet a kivételnek)
febr. 17. 11:57
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Az elsővel teljesen egyetértek

Szintén 16/L

febr. 17. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

19 vagyok és nem fogok még egyszer egy 25+os férfival együtt lenni. (Akkor is azért egyeztem bele, mert hazudott a koráról jó sokáig)

A lényeg, hogy azért nem, mert nagyon más szinten vagyunk. Hosszabb távon nem működik. 20-27 körüli anyuka meg nem akarok lenni.

febr. 17. 13:19
 4/4 anonim válasza:
64%

Én már rég elmúltam 20 éves, de akkoriban volt egy-két idősebb férfi, aki udvarolt volna. Az volt a baj, hogy csak irodalmi-történelmi-művészeti kérdésekről tudtunk beszélgetni, de engem más dolgok is lázba hoztak akkoriban, amiről a 30-35 éves korosztálynak lövése nem volt. Emellett valahogy mindig érződött a korkülönbség, hogy én még egy csomó olyan dolgot nem éltem át, amiken ők már rég túl voltak.

Meg hát, imádtam - még most is imádok - táncolni, de egy sokkal idősebb férfit elrángatni bulizni, pláne, hogy a barátaimmal együtt szórakozni, teljesen kizárt volt.

Ha találni szeretnél egy jóval fiatalabb partner, nem lehetetlen, de hogy az mennyire lesz őszinte, és mind két félnek kielégítő, az egészen más kérdés.

Az előttem szólok jól leírták a helyzetet, teljesen egyetértek velük.

febr. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!