Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem ízléstelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem ízléstelen a szinglikosár?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 17. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%

De ez miért baj??? Választhatsz nem feliratozott kosarat is (akkor is ha szingli vagy es ismerkednél, de ezen formája nem jön be)

Aki szingli es ismerkedne igy is, annak meg csak jó lehet ez a kosar

2021. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert neki zavarja a retináját, ha más nem olyan begyepesedett, mint ő.
2021. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:
Jó, az majd kiír egy olyan kérdést, amiben azt ecseteli, hogy ez milyen jó ötlet. Én meg olyan kérdést írok ki, amilyet én tartok érdekesnek. Az meg, hogy valakinek a társasága kínos, egy teljesen normális, emberi érzelem, amit mindenki élt már át vagy ezért vagy azért, és semmiféle komoly problémára nem utal.
2021. febr. 17. 13:16
 14/68 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi izléstelen nincs benne. Felvenni susogós melegítőhöz magassarkút, az izléstelen. Ez inkább egy poén.
2021. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
93%

Nem látom a problémát, mert nem kötelező azzal a kosárral járni, nem zsidócsillag, hogy ki kell raknod magadra.

Attól még, hogy én sem használnám, biztos van, akinek ez tetszett, vagy bejött.

Legalább nem kéretlenül mennek oda hozzád, hanem látják, hogy te is akarod, plusz el lehet poénkodni az elején a kosarakról.

2021. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
83%
az a baj, ezzel tipikusan csak azok a luzer, csunya, szintem alatti ferfiak ereznek feljogositva magukat ismerkedesre, akiknek amugyis van olyan vastag bor a pofajukon, h naluk merfoldekkel jobb nokhoz odamennek valami bena szoveggel.
2021. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
93%

ez egy clickbait akció.



Senki nem kötelez a kosár választására, ha nem tetszik, viszel egy másikat

2021. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
100%
#17: Már úgy érted, abból a célból, hogy az Auchan neve bekerüljön a hírekbe / facebook hírfolyamba?
2021. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%
Egy szimpla provokatív marketinghúzás. Elég hülye ötlet egy tömegáruháztól, bár a célját elérte: beszélnek róla az emberek. Az ott lévő kb. 5000 kosárból felcímkéztek 20 db-t.
2021. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudod, hogy csak 20 darabot? Lehet, hogy a többivel már gőzerővel rohangálnak az áruházban prédára várva :D
2021. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!