Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem ízléstelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem ízléstelen a szinglikosár?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 17. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
76%

"Mert amúgy is tömve a hely, ideges mindenki. Csináljanak akkor egy Auchan társkeresőt, ahova csak ilyen reménytelenek mennek."


istene, ez a 10 millió házmester országa

2021. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
32%

Házmester?


Téged nem idegesít, amikor a 12 tagú család előtted tötymörög, vagy mikor a qrva lassú ember lépésenként megáll előtted? Pont az hiányzik, hogy álldogáljanak még páran a bolt közepén, mint a töketlenek.

2021. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
76%
32: te lélekben a 80 éves, bottal hadonászó, ezer éve nőt nem látott pasas mintaképe vagy... szomorú, hogy még valószínűleg fele annyi idős sem vagy :)
2021. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
17%

Bizony, fele annyi sem vagyok, de férfi se. Egyszerűen szánalmas, életszerűtlen, és akadályoz másokat.


Mondom, építsenek zöldövezetet a parkolóban, és legyenek ott szívecskés padok, vagy akármi.


El nem tudom képzelni, ki akar husiválogatás közben ismerkedni. Mármint nők közül.

2021. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
75%
#34 Mennyivel inkább akadályoznak, mint két ismerős aki összefut és leáll beszélgetni? Szégyen, milyen emberek vannak.
2021. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
28%
34. Még jó, hogy nem keserű az életed, mi?
2021. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
15%

Ah, az a halálom, amikor ismerősök találkoznak. Pláne ha kölykök is rohangálnak körülöttük, akikre nem figyelnek. És az út közepén, jó magyar módra.


Nem, az életemet az emberek teszik keserűvé, a többségük olyan ostoba, azt sem tudom, hogy tudnak egyszerre járni és levegőt venni. Kevesebb ember lenne, fú, ez csak álom.

2021. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
68%

"Bizony, fele annyi sem vagyok, de férfi se."


Férfiben is gáz a mizantróp, Ebenezer Scrooge típus, nőben meg duplán az. Büszke lehetsz magadra :D

2021. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
0%
37. Küldetek neked tizenöt randikosarat uborkával lányom.
2021. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
81%
#37 Döbbenet, milyen rosszindulatú, megkeseredett emberek vannak. Tudod mit? Neked tök mindegy, hogy szingli kosár vagy barátok. Csak utálhasd az embereket és többnek érezhesd magad tőlük. Hogy mire vagy ilyen nagy arcú, azt nem tudom, de mindegy is.
2021. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!