Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem ízléstelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem ízléstelen a szinglikosár?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 17. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
31%

"a többségük olyan ostoba, azt sem tudom, hogy tudnak egyszerre járni és levegőt venni"


még szerencse, hogy te nem a többségbe tartozol...


az ostoba ember az mindig a másik ember :D

2021. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
39%

Hoppá, a szexizmus befigyel. Nőként dupla annyira kell viselkednem, mondja a vidéki asszonybrigád.


Nem tartom többre magam, sőt. Én voltam mindig az, gyerekkorom óta, aki elhúztam a barátaimat, ha kapuban álltak le pofázni, mert más is szeretne közlekedni. Az izmos csávók helyett én segítek a kismamáknak a babakocsit felemelni a villamosra. Nénik kis kosarát szintén felpakolom, el is beszélgetek velük, mert arcok.


Cserébe annyit kérnék, hogy mások nézzenek az orruk elé. Helyette tanuljak meg nőként viselkedni, ne merészeljem elvenni a férfiaktól az embergyűlöletet, irgumburgum.

2021. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
64%

"Hoppá, a szexizmus befigyel"



Nincs itt semmi szexizmus. Pont annyira megkeseredett, kiégett, picsogó nyafka vagy, mint a GYKs incel pasas brigád.


Ne aggódj, az, hogy nő vagy, semmivel nem tesz rosszabbá náluk, de jobbá sem.

2021. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
46%

Ez a lényeg. Nekem ne mondja senki, hogy a puncim miatt kell viselkednem. Csak mert valaki mondta az előbb.


És mi ez a mánia, hogy jobb embernek hiszem magam? Semmi önbizalmam, basszus, hogy hinném magam jobbnak?

2021. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

1. Jól írták, hogy ez egy olcsó marketing fogás.


2. Azt nem értem, hogy miért van 2 szín? Ha nem kék/rózsaszín, akkor nem lehet tudni, hogy csaj vagy hapsi az illető?


3. Az emberek ösztönösen "gáz"-nak tartják az ismerkedésre dedikált akciókat, viszont lassú víz partot mos alapon sikeresek is lehetnek. Pl. 10 éve én is úgy tartottam, hogy netes társkeresőn csak a való életben sikertelen, "hulladék" van. Aztán a mostani párom is Tinderről van, tesóm is onnan ismerte meg a vőlegényét, sőt, ők már több Tinder esküvőn is voltak.

Itt is, ha ez a kosaras dolog 365 nap menne és elkezdenék 10/10-es csajok/hapsik is húzni, akkor onnantól már rögtön nem lenne ciki.


De tény, hogy a pártaláló megoldások akkor a leghatékonyabbak, ha a szinglik csak a szinglineknek látszanak, így nincs megbélyegzett-érzés. Pl. netes társkeresőre nyilvánvaló okokból regisztrál mindenki. Ez a kosaras ötlet pl. úgy működne, hogy a szingli kosár láthatóan nem lenne jelölve, de amikor elhúznak mellette egy másik szingli kosarat, akkor rezeg a fogantyúja.

2021. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
76%

viselkednie senkinek nem a nemiszervei miatt kell. azért kell, mert emberek vagyunk.


azt viszont érdemes végiggondolni, hogy ezzel a mizantróp stílussal kb csak magadnak ártasz. a kutyát nem érdekel, hogy itt nyafogsz, a többség jót mosolyog a hozzád hasonlóakon (függetlenül attól, hogy mi van a lábuk között), közben meg neked vacak az életed, és te akadsz ki minden apróságon.

2021. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
15%
#46: szerintem senki sincsen itt rászorulva a te, meg a magadfajta jóasszonyok kéretlen tanácsaira. Úgyhogy nyugodtan feldughatod magadnak a végtelen jóindulatodat.
2021. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%
De hogy ha csak az én bajom, miért nem ignorálsz? Miért kell egyáltalán észrevenni, amit mondok?
2021. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
47: nem vagyok nő ;)
2021. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%
#49: attól még van hová.
2021. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!