Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem vált be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem vált be a Tinder? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Már korábban is próbálkoztam a Tinderrel, de mindig letöröltem, mert nekem valahogyan semmiféle "sikert" nem hozott... Tegnapelőtt ismét letöltöttem, de eddig ugyanaz: semmi.

Szerintem normális, átlagos profilom van: 3-4 képet szoktam feltenni (egy sima hétköznap vagy nyaraláson készültek és van közöttük teljes alakos és selfie is, alapvetően pozitív képek, tehát nem is ilyen búskomor, nem pózolós, nem vetkőzős stb.), kint vannak az alap adataim (név, kor, hol élek és hol tanulok) és egy felsorolásszerű bemutatkozás (ki vagyok mi vagyok, érdeklődési kör). A saját korosztályom van beállítva a keresésnél (20-30 év) és most már férfiakat és nőket is egyaránt beállítottam. Kimondottan konkrét célom nincsen - alkalmi kapcsolatra és hasonló dolgokra nem vagyok vevő - viszont alapvetően nem is társat keresek, hanem úgy egyáltalán szeretnék emberekkel ismerkedni, beszélgetni, akár találkozni és lesz, ami lesz. Ha csak egy jó beszélgetés/barátság/párkapcsolat stb., akkor az.

Viszont itt jön a probléma... Viszonylag gyorsan kapok 99+ kedvelést. Számszerűen nem tudom elmondani, hogy hány embert húzok jobbra (aki se nem szimpi, se nem tetszik, se nem közös az érdeklődésünk azt nem szoktam). Mindig van is pár match (most éppen 16). És a legtöbbször itt meg is áll a dolog.... A leghosszabb beszélgetés az kb. egy ilyen szia-szia jellegű beszélgetés volt. A legtöbben nem írnak, ha pedig én írok nem válaszolnak.

Nem tudom, hogy ezzel mit tudnék kezdeni vagy mi a hiba. Több barátom is mesélte, hogy milyen jókat beszélgetett csak úgy random emberekkel Tinderen vagy találkoztak, szerveztek valami közös programot stb., nekem pedig valamiért semmilyen pozitív élményem nincsen.


2021. febr. 17. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Nekem bevalt. Onnan szereztem be atmeneti vigasz szeretoket es tobb eve tarto komoly part is.

N

2021. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
2 nap alatt ne varj csodat. azert ahhoz hasznalni kell egy ideig es elkezdeni dumalgatni par emberrel, hogy kifogj valaki hasznalhatot. az mar egy jo jel, ha vannak matcheid, azon kene elgondolkozni, h miert hal el a kommunikacio.
2021. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sincs pozitív élményem, pedig én még fizettem is extra dolgokért. Mondjuk én férfi vagyok, szóval eleve hátránnyal indítok Tinderen, de hogy ennyire nehéz legyen ott bármiféle kapcsolatot építeni, nem gondoltam volna. Nekem élőben ezerszer egyszerűbb.
2021. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es Ja nem csak erről a két napról beszélek, hanem nekem úgy összességében ez az eddigi tapasztalatom vele. Mint írtam korábban is használtam már a Tindert, akkor hosszabb időn keresztül is, és akkor is ugyanez volt. A legtöbb esetben pedig nem elhalnak a beszélgetések, hanem el sem kezdődnek sajnos.
2021. febr. 17. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Tinderről még 3-4szóváltásnál több soha nem lett.

Volt eddig összesen talán 20 match, abból 15 vissza se írt.

2021. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Nő vagy?

A pasik többsége mindenkit jobbra húz, és utána a matchekből válogat. Szóval valószínűleg csak gépiesen jobbra húznak, és igazából nem érdekled őket.

2021. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is negatív tapasztalataim vannak az említett oldallal kapcsolatban!

Match lett egy pasival.

Azaz oda vissza like megvolt, párba álltunk. Oké.

A pasi nem ír, erre én nőként félreteszem a büszkeségem, majd írok neki hogy Szia. Írtam üzenetet...


A pasi a tinder adatlapján megjelenítette az Instagram elérhetőségét is. Gondoltam hogy biztosan van ennek oka ha oda publikusan kiírta az Instagram elérhetőségét. Néztem hát, privát profil, ezután bekövettem őt, vagyis szerettem volna mivel nem igazolt vissza Instagramon.


Vissza írt tinderen hogy szia,

És kérdezi tudok e angolul, mivel ő csak angolul hajlandó kommunikálni.

Jó, próbáljuk meg.

2x egymás után ugyanazt leírta hogy barátnőt keres.

Írtam neki rendben.


Ami a folytatása ... Nos én meg ilyen elmebeteg embert nem is láttam, ez tényleg bolond.


Felháborodott azon hogy én miért követtem be őt Instagramon...


Írtam neki teljesen normálisan hogy elnézést kérek, de te tüntetted fel publikusan a társkereső profilodon az Instagram elérhetőséged. Baj?


Nem nem, de először itt beszéljünk jött is a válasz.

OK.


Megkérdezte tőlem, mit akarsz?

Válaszoltam: micsoda?


Írta:

"-Mit akarsz?

-Ne kelljen ismételni mégegyszer önmagam!"


Mit akarok? Mint bárki más az ilyen oldalakon... Ismerkedni.


Jött is a válasz:

-A szépséged kevés lesz hozzám, és különben is kamu az Instagram profilod"


Na én itt megírtam neki, hogy további szép napot kívánok, oké, szia.


Utána kaptam Instagramon jó pár üzenetet hogy jelenti az én fiókom és ő különben is bármit megtehet, néhány trágár kifejezés... Stb...


Komolyan mondom, olyan elmebeteg emberek vannak ha nem látom nem hiszem el.


Hol a logika? Csinálok teszem azt egy társkereső profilt magamnak és mondjuk kiírom a Facebook elérhetőségemet is , erre ha valaki jelöl én vagyok felháborodott?! Hol a logika? Akkor miért írja ki?


Másrészről már likeoltuk is egymást tehát az se lehet elvileg h nem vagyok szimpatikus.


És az a stílus! Jézus isten...

Ez valami nagyon bolond volt.


Nem ajánlom úgy ámblokk egyik internetes társkereső oldalt sem! Csak negatív tapasztalataim vannak. Felejtős.

2021. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja és a fényképek nem minden...

Ez a pasi is ránézésre teljesen normálisnak tűnt a fotók alapján.

Sportos, szereti a természetet, öltönyös kép, sportolás közben kép, tehát a fotók alapján egy normális ember képe rajzolódik ki, azonban a valóság: Az az, hogy körülbelül mintha egy drogos elmebeteggel társalognál, aki egy mondatot nem tud összefüggően megfogalmazni, azt se tudja mit akar, sérteget, nem érti amit írsz neki, full bolond, összefüggéstelen dolgokat irkál...


Nagyon nem ajánlom egyik ilyen netes társkereső oldalt sem. Azt hazudnak amit akarnak.

2021. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Tinder... vicces egy alkalmazás... volt ott egy két semmitmondó találka, de mostanság mikor letöltöttem egy matchem sem volt. Eros felepitesu sportoló srác vagyok 175/105, normális képeket raktam fel, igaz hogy a bioba semmi érdekeset nem írtam, na de akkor is 0 match??😅.. Személyesen sokkal jobb ismerkedni, engedd el ezt az online maszlagot. 30/F
2021. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van olyan info a biodban amihez tudnak kapcsolódni? A szia-szia beszélgetés alapján meg te sem vagy túl aktív..
2021. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!