Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz elkötelezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elkötelezzem magam? Ti éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyok rá hogy legyen valaki mellettem, de mikor elkezdek ismerkedni egy szimpatikus lánnyal egyszerűen elkezdek porogni rajta hogy nem ő a tökéletes. Aztán ez az érzés átveszi magát rajtam és csak a lány hibáit látom, annak ellenére hogy tudom hogy senki se tökéletes és én se vagyok az. És ez így nagyon rossz érzés nekem mert csak szenvedek és nem látok rá megoldást.
2021. febr. 18. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy még talán nem állnál készen egy kapcsolatra. Fejelszd magad, olvass sokat, feküdj rá az önismeretre. Sok érzés oka a múltban leleddzik, próbálj vissza gondolni hogy történt e valami a gyerekkorodban, vagy régebben, ami traumatizált, és probald megérteni. Ennyiből nem nagyon tudok sokmindent leszűrni. Lehet egyszerűen csak nem jött még olyan lány az életedben.
2021. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
kakkantgat
2021. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáldd meg hogy nem a hibáira koncentrálsz hanem azokra a dolgokra ami tetszenek benne. A hibái is eltörpülnek majd. Nekem volt hogy a kockás inge nem tetszett a férfinak. Megpróbáltam a kockás inge mögé látni...
2021. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasza tetszett:))
2021. febr. 18. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!