Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lányokat kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányokat kérdeznék, akik "áttértek a sötét oldalra" a férfiakkal folytatott kapcsolataikban: Megbántátok? Vagy azt, hogy nem korábban tettétek?

Figyelt kérdés

Akinek nem világos a kérdés: Szende jókislányból társadalmilag elítélt, ribizlinek kikiáltott életre váltott, ezt értem az áttérés alatt.

Ilyen döntés előtt állok. Jól csináltam a rendeskedést, de nem vagyok boldog ettől. Ha most meglépem, amin gondolkozom, akkor utálni fognak, (nem mintha eddig szerettek volna, vagy legalább megbecsültek volna) de vajon boldogabb leszek e?

Tudom, hogy ködös a kérdés, szándékosan nem akarok túl sok részletet írni. Aki akarja érteni, az érti.



2021. febr. 18. 16:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%
Ne sopánkodj amikor égsz a pokolban ezért.
2021. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam így, kezdetben azt hittem akkor leszek értékes, ha nagyok konzervatív vagyok, aztán ejtettek és összetörtem, gondoltam kipróbálok valami mást. Nem jött be a másokkal dugás, kettőt megbántam, a többi azért nem volt rossz annyira, de nagyon nem találtam a helyem és nagyon akartam érezni, hogy kellek valakinek, egy valaki(számomra nem jelentős valaki) vonzalma pedig kevés volt ehhez.


Hamar megjött az eszem és beálltam középmezőnybe, hogy csak akkor szexelek, ha valakit nagyon kívánok és járnék is vele, de nem baj, ha ő nem akar kapcsolatot és csak szex lesz. Na ilyenből 5 év alatt egyet sem találtam:)

2021. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem teljesen vagyok biztos benne, hogy arra gondolsz-e, amire én, de én elég hamar rájöttem, hogy sokkal "bulisabb" felhagyni a szokványos jókislányos szereppel, amikor csak szendén ülsz a sarokban és árulod a petrezselymet, én igenis kidobtam magam a sűrűjébe, nem féltem megkörnyékezni pasikat, szabadon szexelni amikor nekem úgy esett jól, és őszintén szólva nem bántam meg. Nem azt mondom, volt már belőle konfliktusom, a saját barátnőim is volt, hogy egy időre elfordultak tőlem (alapvetően igyekeztem mindig szingli pasikkal kavarni, de volt rá példa, hogy a pasi némileg ferdített az igazságon, és mégsem szakított azzal a bizonyos lánnyal, amikor mi össszegabalyodtunk, de ugye ebből én, a nyomuló fél nem jöhettem ki túl jól), de valahogy mindig jóra fordult minden. Szóval én nem bántam meg.
2021. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Engem folyanat zavar hogy a pasik erősebben tudják azt a bizonyos falat fenntartani.
2021. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

igen, megtettem

megerte :)

csak magunknak feleljunk meg es ennyi

ezt vallom

2021. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Át akartam térni, de nem jött össze. Hét éves kapcsolat után akartam belekezdeni a ribizliskedésbe, de az első pasi akivel az első bulin összejöttem, azóta a férjem lett.

Igazából nem bánom, hogy így alakult, de szerintem azt se bánnám ha lett volna pár felszabadult évem. Ez már soha nem fog kiderülni.

2021. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Csináld azt amit jónak érzel ha van annyira tiszta a szíved, hogy másoknak ártó dolgot nem érzel jónak.
2021. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkönnyebbülsz valószínűleg. Ezt abból gondolom, hogy az egyik címkével utalsz a jó feleség alapanyagságra, az pedig rengeteg belefektetett kapacitással jár, és leírásod alapján még csak nem is értékelik (eléggé). Ne strapáld magad fölöslegesen, sz*rj bele. Neked is csak egy életed van, éld kényelmesen, élvezetesen. Teljesíteni, megfelelni épp elég a munkahelyen, és ott legalább (remélhetőleg) díjazzák. A magánéletben viszont ne szívasd magad, nem érdemes. A férfiak sem teszik.
2021. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben mikor nem tudok dönteni, én mindig egy listát csinálok fejben. Mik az ellene, és mik a mellette szóló érvek?

Oké! Az ellene szóló érveket már értjük. De mik a mellette szóló érvek? Miért csábít a dolog? Túl dögös a pasi? Anyagiak? Én nem ítélkezem eszemben sincs! Csupán tudni akrom miért csábít ahogy te fogalmaztad: A sötét oldal..

2021. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2022. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!