Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha azt kérdezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha azt kérdezitek egy nőtől, hogy “mire gondolsz” az mint jelent?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy ezzel a sráccal néha összejárunk szexelni. Észrevettem, hogy néha hosszasan néz és mikor megkérdezem, hogy mi van, annyit válaszol, hogy csak próbálja kitalálni, hogy mire gondolok és közben meg mosolyog. Most tényleg arra kíváncsi, hogy mire gondolok vagy azt várja, hogy azt mondjam, hogy “rád”?!
2021. febr. 18. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha szex után kérdezi az azt jelenti, hogy kíváncsi, hogy milyen a teljesítménye...
2021. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szex után szokta ezt kérdezni amúgy.
2021. febr. 18. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

...

...

...


...talán tudni szeretné mire gondolsz? Nem lehet, hogy ez csak ennyi és nem több? Egyszerű beszélgetési kísérlet? Jó, nem a legjobb fajta, de ebből ellehet indítani egy beszélgetést.

2021. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Bocsánat, hogy nőként válaszolok, de erre a kérdésre elég egyértelmű a válasz: az érdekli, hogy min gondolkozol. Tőlem is kérdezi a párom, mert látja, hogy valamin elmélkedek és érdekli, hogy mi az. Lehet, hogy csak beszélgetni szeretne.

26N

2021. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Esetleg válaszolhatnád erre azt, hogy próbálom kitalálni, te mire gondolsz, amikor ezt kérdezed.

:)

2021. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A pasik holt egyszeruek... Ha azt kerdezi mire gondolsz akkor pontosan az is erdekli h az adott pillanatban mire gondolsz.

😂

Nooook es a tulbonyolitas ...

2021. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ebből nehéz kitalálni :) Néma gyereknek anyja sem érti a szavát alapon :)

De tippelni lehet.Vagy csak csend van,zavarban van és nem tudtok egymással beszélgetni,és azért mond ilyen tereléseket.Vagy csak elkezdett érezni,megkedvelt,és kíváncsi hogy kölcsönös-e a dolog.

2021. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pont, hogy elég sokat beszélünk és nincs csend. PL. ha valami komolyabb dologról beszélünk, akkor van, hogy csak úgy a semmiből átvált és ilyen kis sunyi mosollyal az arcán ezt megkérdezi. De van olyan, amikor bókol aztán rögtön utána kérdezi.
2021. febr. 18. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
Sztem szerelmes beled
2021. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fú...én erre már ugrok. Volt egy szexkapcsolatom, ahol a férfi 5 percenként ezt kérdezte. Szex közben is, máskor is. Már a hajam égnek állt, főleg amikor azon gondolkoztam épp szex közben, hogy miért nem érzek belőle semmit vagy valaki más járt az eszemben. Meg nekem ez már sok. Olyan, mint aki be akar törni az intim szférámba anélkül, hogy arra engedélyt adtam volna. Nyilván amit meg akarok beszélni, elmondom magamtól is. Egyszer-egyszer még nem olyan gond egy ilyen kérdés, de rendszeresen engem nagyon irritál.
2021. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!