Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem ezt a stílust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt a stílust lekezelőnek?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta, hogy “ha jól viselkedsz, elviszlek nyáron a kedvenc helyemre”. Nekem ez kicsit degradálóan hangzott, mintha ovis lennék. Ti mit gondoltok erről?

36/f, 28/n


2021. febr. 18. 19:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%
Minden férfi ilyen.
2021. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
Igazad van, ez tényleg az, de ha ő fizeti az egészet akkor bár elítélem, de érthető a kontextusban ez a mondat. Te is elfelejted majd, ha tényleg elvisz. De remélem nem erről van szó.
2021. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha láthatóan poénból mondta, és megenged nekem is ilyen stílust poénból, akkor nem zavarna, egyéb esetben igen.
2021. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
Valazeg vannak kimonsatlan fenntartasai veled szemben.nem biztos hogy minden helyzetben jol erzi veled magát. De bizalmat szavazott erre.
2021. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
2: Ki írta, hogy ő fizeti??? Azt se tudod, milyen helyről van szó. Szerinted ez volt a kérdésem lényege? Miért kell mindig kombinálni?
2021. febr. 18. 19:10
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

5: mert egy megkeseredett férfi.

Sok kérdésnél hajlamos a férfi szereplőjét mentegetni a sztorinak kombinálással, meg valamiért megpróbálni igazat adni neki.

2021. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

5.


Akkor talán nem ártott volna kicsit bővebben leírni a szituációt, mert egyetlen egy a szövegkörnyezetből és a szituációból kirántott mondatról nehéz eldönti, hogy pontosan hogyan is szánhatta...

2021. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
7: Pont annyit írtam, amennyit kellett.
2021. febr. 18. 19:12
 9/27 anonim ***** válasza:
15%

6.


Ilyesmire utoljára másfél-két éve volt példa.


A kombinálásra pedig szükség van, segít túlélni a mindennapok sivárságát.

2021. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9: Senki nem kíváncsi itt rád a továbbiakban, vedd már észre és ne offold a kérdésemet!
2021. febr. 18. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!