Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihető e az az állítás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető e az az állítás a férfi részéről hogy keményen dolgozik, amikor 15 percenként videókat oszt meg közösségi oldalon? Hihetek neki? Vagy hazugság?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán
2021. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az a problémám hogy el nem tudom képzelni azt, hogy ő mennyire keményen dolgozik állítása szerint!


Hihetek neki vagy hülyének vagyok nézve? Kinek mi a véleményete?

Ti munka közben szoktatok negyed óránként youtube videókat megosztani?


Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 18. 23:00
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen, hülyének vagy nézve.
2021. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Más vélemény?
2021. febr. 18. 23:26
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem se hihető, aki komolyan dolgozik, az nem youtube videókat nézeget és oszt meg munkaidőben. A kemény munka nálam azt jelenti, hogy valóban dolgozik és nagyon nem ér rá ilyenekre.
2021. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 peca1000 ***** válasza:
22%
Gyakrabban tart szünetet :)
2021. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ, mi a munka.

Ha felügyelése valaminek, akkor simán.

Vagy ha várni kell, amíg a munkatárs vagy a számítógép elvégzi a dolgot, akkor is, mert párhuzamosan több feladatot is képes ellátni a számítógép.


De még életemben nem hallottam embert arról mesélni, hogy "fú, öregem, mennyire keményen dolgozom, keményen dolgozom, ...", pláne nem ilyesmi szellemi munka esetén, hacsak nem napi 10+ óráról van szó, mert akkor nem tud elmenni, ott kell ülnie és figyelni, és bizony nagyon kevés az a napi 2-3 óra, ami ezután marad élni, önmagát ellátni, lakásról gondoskodni, stb., és hát igen ki lehet merülni, főleg annak, akit ez nem elégít ki.

2021. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fizikai munkát végez, nem szellemi munka!
2021. febr. 19. 00:46
 9/15 A kérdező kommentje:
Állítólag. Fizikai munkáról van szó...
2021. febr. 19. 00:46
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

8: Hát akkor hogyan tud netezni?...

Milyen munkát végez (elvileg)??...

2021. febr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!