Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek ti is voltatok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti is voltatok ennyire óvatosak, vagy ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Üdvözletem mindenkinek. Elsősorban hölgyek válaszát várom. A helyzet az, hogy megismerkedtem egy lánnyal, nagyon jól alakul a kapcsolatunk, szerelmesek vagyuk egymásba. Viszont ő nagyon nagyon óvatos, meg akarja alaposan nézni kivel jön össsze mert az élethosszig tartó kapcsolatot keresi. Nem vagyunk még együtt. Tegnap amikor videótelefonáltunk megkért, hogy maszturbáljunk együtt és én ebbe belementem. Mivel még szűz, azt mondta, neki ez első lépésként jó lenne, mivel még ilyet sem csinált. Kapcsolatba kerülni és lefeküdni velem egyenlőre nem szeretne, mert nem akar csalódni véletlen sem. Nagyon mélységes a kapcsolatunk, nincs titok meg semmi. Szerintetek ez oké viselkedés, vagy nem gondolhatja velem annyira komolyan? Esetleg meglehet, hogy tényleg az óvatosság vezérli, és én most egy kincsre leltem? 28N/29F. Előre is köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 19. 08:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb hiszem el,hogy a barátnőivel jól kiröhögnek mire rá nem vesz.

Egy hölgy.

2021. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Élethosszig tartó kapcsolatot keres..aztán megkért,hogy maszturbáljunk együtt... 😂😂😂

Ezt a tini rovatba kellett volna inkább.

Az összes élethosszig tartó kapcsolatot keres.... kéthetente. 😂

2021. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Te, mint 29 éves férfi mennyire tartod reálisnak, hogy egy 28 éves nő aki szűz azt javasolja, hogy szex helyett maszturbáljatok inkább közösen videochatbe? Mert én, mint hölgy azt mondom, hogy elég butuska vagy, ha ezt komolyan beveszed.
2021. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy 28 éves lány, aki szűz veled masztizik webcamon. Meg vár a nagybetűs igazira, házasságig szex nincs, csak webkammaszti. Aha, ez nagyon hihető tényleg :D nem vagy te egy kicsit naiv? 24N
2021. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Videóra vett téged.
2021. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Senki se vett videóra senkit, és senki se nevetett ki senkit. Az a baj nem ezt így nehéz nektek átlátni igen tudom, elhiszem.
2021. febr. 19. 08:24
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Az mindenestre biztos, hogy az óvatos, bizalmatlan lányoknak nem a webkammaszti a fő ismertetőjegye. Simán felvehetett videóra, honnan tudod, hogy nem? Nem is ismeritek egymást. Ha tényleg egy normális, visszahúzódó szűz lány lenne (márpedig ha valaki 28 évesen még szűz, akkor biztos, hogy elképesztően introvertált vagy vallásos), akkor nem webkamszexelne veled. Nem is akar találkozni, se kapcsolatot, te meg szerelemről írkálsz... azért 29 évesen nem kéne ennyire naivnak meg fogalmatlannak lenned.
2021. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Erről az élethosszig tartó kapcsolat részről meg ne is beszéljünk, mert ilyen képzelgések 16 éves kor felett nagyon gázosak. Ha nem leszel te az élethosszig tartó kapcsolata, akkor mi lesz? Illetve a szex mikor jöhet szóba? Mikortól számítasz te az élethosszig tartó kapcsolatának? 1 év? 2 év? 20 év? Gondolkodjál már egy kicsit, ez a csaj gázos. Szerinted - ha igaz is az egész sztorija - miért nem volt még senkivel 28 éves korára? Mert őrült. És ezeket nőként írom.
2021. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Találkozunk minden nap. Ki mondta, hogy nem?
2021. febr. 19. 08:33
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonló esetem, hölgyként.

A srác is ilyen kapcsolatot keresett, nagyon óvatos volt, köztünk is előfordultak ilyen légyottok. De csak ígérgetett hogy találkozunk, mindig lemondta egy indok miatt, ami persze az én hibám volt. Kereste, kutatta miben hibádzom. Gyakorlatilag ha nem csak jó szóval álltam a játszmáihoz, egyből mutogatott, hogy nem vagyok türelmes típus, pedig ő olyat keres, tök mindegy mi volt, az én hibám volt. Ahelyett hogy azt mondta volna, hogy ma nem ér rá beszélni, olyanokat írt a semmiből amikor ráköszöntem, hogy jó, neked nem merek semmit mondani mert csak behisztizel, ő erre nem kíváncsi O.o

A saját démonjaitól fél, de rádkeni az egészet. Nem attól fél, hogy te csalódást okozol, hanem hogy benne fogsz csalódni, és ott hagyod. Ezt nem merik az ilyen emberek megkockáztatni, és rád hárítják az egészet.

2021. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!