Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártatok fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran jártatok fel szüleitekhez mikor elköltöztetek tőlük?

Figyelt kérdés
Bartánőm azt mondja,hogy 1-2 havonta elég meglátogatni a szülőket, és nagyon zavarná ha én egyedül nagy ritkán felugranék munka után a szüleimhez 1 órára.

2021. febr. 19. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Jól mondja.
2021. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Dobd ki gyorsan!
2021. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi 2-3 havonta megyünk hozzájuk. 100+ km-re élnek, de ha egy városban laknánk,akkor sem mennénk gyakrabban. Jó a kapcsolatunk, de megvan mindegyikünknek a saját élete. Mindenki így tartja ezt normálisnak nálunk. A férjemmel is mindig egyetértettünk ebben.
2021. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát na.. Oké hogy ő úgy érzi elég. Akkor ő látogassa meg ilyen időközöként.

Én is havonta egyszer megyek a szüleimhez, de igen, bennem van hogy többször kéne. 30 éves vagyok, a szüleim barátai közül sokan elmentek már. Nem lehet tudni mennyi időnk van még együtt.

Hallgass a szívedre. És annyit menj, mennyit szeretnél. Mert ha az egyik már nem lesz, és te a barátnőd kedvéért nem mentél annyit, nagyon meg fogod bánni, és tehetetlenül mérges leszel magadra, és a barátnődre is. Velem már megtörtént! Hogy a barátom kihisztize hogy vele legyek, mert hogy mindig mást választok helyette. Abban az évben két programom volt... Lemondtam a másodikat, azóta is bánom, mert visszahozhatatlan élményt hagytam ki a családommal.

A szüleiddel kapcsolatbn tedd azt, ami a te lelkednek jól esik. Még csak nem is írtál túlzottan sok időtöltést velük, ne hagyd hogy azt kontrollálni akarja, ha neked ez fontos.

2021. febr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hellmano ***** válasza:

Én otthon élek, szóval mindennap látom. Anyukám él már csak. Kétszintes családi ház külön bejáróval stb. szóval mindenkinek meg van a saját élete viszont szerintem jó ez, hogy ilyen közel van, mert lehet segíteni neki stb. ugye sok gyerek le se szarja a szülőt, ha megöregszik csak bedobja az idősek otthonába meg azt az elvet vallja csak minél messzebb legyek tőle stb. 41 vagyok és nem is akartam külön költözni sőt a párom is velem él őt sem zavarja, de mint írtam ez nem az a szitu, mintha egy 20 nm-es 4. emeleti lakásban nyomorogna az ember 3 generációval az persze nem egészséges.


Én azt mondom nem tilthatja a párod, hogy akkor látogasd meg a szüleid amikor akarod. Szóval ebben nem engedd meg, hogy gátoljon, ha te szeretnéd, akkor bármikor látogasd meg őket.

2021. febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy mi azért csináljuk így, mert nekünk - mindkettőnknek és a szülőknek is így jó. Itt viszont nem az a lényeg, hogy ki milyen gyakran megy. Hanem, hogy másra van igényetek. Amivel nincs is baj. De azzal már igen, hogy meg akarja szabni, milyen gyakran menj a szüleidhez. Ráadáaul ez nem is tűnik túlzott ragaszkodáanak, le nem válásnak, ami veszélyeztetné az önálló életet. Fontold meg, amit a 3-as írt. Nem jó jel, ha ebben korlátozni akar.
2021. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, közben jött még válasz. 3-as voltam és a 4-re hivatkoztam. (Én írtam a 6-ost is).
2021. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pár hónapja költöztem el, heti egyszer felugrom hozzá. Párom egyáltalán nem bánja.


Illetve közel vannak a munkahelyeink, ha elugranék valahova vásárolni vagy ügyintézni, akkor szoktam hívni őt is, úgy bulisabb :)


(Az is lényeges, hogy édesapám elhunyt, a párja pedig külföldön él, így most eléggé egyedül van)

2021. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az egyetem miatt költöztünk Budapestre, 250 km-re otthonról. Általában két hetente megyünk haza egy hétvégére (vonattal). Én nem igényelném ilyen gyakran mert a nagymamám édesanyámmal lakik, és elég nehéz természete van, de a szüleim miatt szívesen jövök. Egyébként a barátomnak fontos inkább ilyen sűrűn hazajárni, az ő családjuk nagyon összetartó, nekik fontos a kontaktus. Nekem megfelel a videóhívás is ha nem tudok haza utazni, nincs hiányérzetem ha mondjuk 1 hónap kimarad. Van olyan is, hogy külön utazunk haza, nincs belőle probléma.
2021. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos szakítanotok kell! Vótmá?
2021. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!