Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törli állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törli állandóan a beszélgetéseket, megcsal?

Figyelt kérdés
Bele szoktam nézni a barátom telefonjába. Nem féltékenykedés miatt, nem azért mert azt gondoltam, hogy megcsal, hanem mert sokszor én is jókat nevetek, miket beszéltek a haverjaival, vagy csoportokban miről volt szó. Őt nem zavarja, sőt sokszor ha nincs telefon közelbe, megkér hogy írjak vissza xy haverjának vagy az anyjának, mert most nem tud menni. Viszont egy ideje azt vettem észre, hogy törli a beszélgetéseket. Nem tudtam olvasgatni. Kérdeztem miért törölte ki, azt mondta mindig kiszokta, időnként, hogy ne foglalja a helyet, szeret “tiszta lappal kezdeni”. Hát nem tudom mit higgyek. Most vagy az van, hogy zavarja hogy beleolvasok, bár ha semmi olyanról nem beszélget akkor nem tudom miért zavarja, vagy megcsal, és azért törli a nyomokat. Ti mit gondolnátok?
2021. febr. 19. 11:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mondhatta volna hogy zavarja, akkor befejezem.
2021. febr. 19. 13:38
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11 Ezt nem kell mondani, mert magától érthetődő és ALAP. Ne játszd a retardáltat, pontosan tudod, hogy undorító amit művelsz.
2021. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem tanítottak meg a szüleid, hogy illetlenség/pofátlanság beleolvasni mások privát levelezéseibe? Attól, hogy a barátnője vagy még nem jogosít fel, hogy turkálj.
2021. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Amúgy én is törlöm/archiválom a lényegtelen beszélgetéseimet, csak azok vannak messengerben szem előtt, akikkel tartom a kapcsolatot. De még ehhez sincs köze a páromnak, bármennyire is szeretem, hogy mi alapján rendszerezem a messengerem, nemhigy ahhoz kivel mit beszélek. És nem csak azért, mert jaj, én miket mondok embereknek stb. Hanem akikkel beszélgetek, azok engem tisztelnek meg a bizalmukkal, nekem szánják a viccet stb, és nem nekünk. Ha nekünk szánnák, akkor lenne egy közös chat csoport amiben a párom is benne lenne. Szóóval.. értem, hogy úgy gondolod, hogy nem zavarja, de akkor is szimpla bunkóság, és nemcsak a pároddal, hanem a beszélgető partnereivel szemben is.

Keress magadnak egy hobbit vagy barátokat és ne az üzenetek olvasgatásában éld ki ezt. Pls.

2021. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amikor csak a kérdés címét olvastam el, de a leírást nem, rögtön írni akartam, hogy igen, ha törli az üzeneteket az gyanús és adhat okot a megcsalás feltételezésére...

...aztán elolvastam a leírást. Szerintem sem normális más üzeneteit olvasgatni, amikor a haverokkal beszélget. Beszélgess vicces dolgokról a saját barátaiddal, de engedd már a barátodnak, hogy legyen privát élete. Ha anno az én exbarátom olvasgatta volna az üzeneteimet, biztos ordítottam volna. Pl. a legjobb barátnőmnek voltak titkai, amiket megosztott velem...most ahhoz mi köze az én páromnak? SEMMI. Ugyanez van náluk. Vélhetően azért törli, mert olyan bizalmas dolgokról beszélnek, amiket nem szeretné, ha te is olvasnád(akár barát személyes gondja, stb.) és amihez neked semmi közöd.

Hogy miért mondta, hogy engedi, hogy olvasd? Nos, lehet azért, mert ha közli, hogy bébi nem olvashatod el akkor te féltékenykedtél volna, és így kerülte el. Ha valami olyan volt, ami rám is tartozik, vagy vicces és megakarta velem osztani, azt magától megtette. Ez már bőven a privát szféra megsértése.

Nekem eszembe nem jutott soha a pasim haverjaival való levelezgetéseket olvasni. Volt, hogy bele néztem a telójába, mert megcsalt, de az egyértelmű volt, nővel beszélt és dugdosta a telót.

2021. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem a másik telefonja tabu.

Tuti ki lennék akadva, ha a férjem belenézne,még 11 év után is.


Amúgy meg azért törli, mert nem akarja hogy lásd-amihez semmi közöd.

Lehet, hogy megcsal? ;-)

Főleg, ha előtte nem volt jellemző a törölgetés...

2021. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!