Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most valami rosszat írtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most valami rosszat írtam vagy elrontottam az egészet?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy férfivel, aki bevallotta, hogy tetszem neki.

Nos, tegnap késő este még beszélgettünk (ő szórakozni volt a közös ismerősünknél) én már ágyban voltam. Írta, hogy már szinte mindjárt be fog aludni de még a többiek akartak volna beszélgetni...mondtam neki hogy igyon egy kevéske kávét, hogy még egy kisideig kihúzza. (nem ivott mert hát piát ittak...) erre írtam, hogy "akkor így jártál :P". Sajnos hajnalba ennyire tellett tőlem, mert iszonyatosan fáradt voltam (hajnali fél 5óta fent voltam, csoda hogy késő estig ébren tudtam lenni).

Ez az egész messengeren történt. Reagált az üzenetemre egy nevető smile-val. Azóta nem írt semmit. Pedig mindig szokott.

Én nem merek ráírni mert az én üzenetem van utoljára a chat-ben.

Mit tegyek? Hagyjam, mert nem jövök be neki, azaz mégsem tetszem neki? Elrontottam?


Elnézését a helyesírási hibákért, a telefonomon be van kapcsolva az autocorrect.



2021. febr. 19. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Biztos másnapos, hagyd egy kicsit az embert pihenni
2021. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, hogy másnapos és biztos délig pihent. Csak egy kicsit kezdek rástresszelni, hogy már este 10 óra és tegnap este óta semmit nem írt.
2021. febr. 19. 21:55
 3/13 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy csak túl gondolom. Vagy azt várja hogy én írjak?
2021. febr. 19. 21:55
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

"Én nem merek ráírni mert az én üzenetem van utoljára a chat-ben."


Kedves nők! Amikor arról írtok, hogy mennyi érett és komoly nő van, meg hát eleve a nők hamarabb érnek, akkor jusson majd az eszetekbe, hogy ilyen mondatokat író nőkről beszéltek.


Kérdező: Ha érdekel, írj rá. Ha nem érdekel, akkor ne. Ilyen egyszerű. Rákérdezhetsz, hogy történt valami és ennyi. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

2021. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Írj neki pl hogy hogy van, kiphente-e a tegnap estét ilyesmi. Szerintem nyugodtan érdeklődhetsz.
2021. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Ezért utálom én az írásbeli kommunikációt!

Nem hallod, hogy a másik, milyen hangsúllyal, hangszínnel, arckifejezéssel mondta, amit mondott (írta, amit írt)!

És ebből rengeteg félreértés, sértődés, vagy idegesség lehet, mint ahogy a te példád is igazolja.

Föl kéne hívnod, randit megbeszélni vele, és az már valami. Ez a csetelgetés nulla, mint emberi kapcsolat.

2021. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hány évesek vagytok?

Nem tudom, a korosztályotokban hogy van, de minél idősebb korosztályba megyünk, annál inkább sokan nem tekintik valósnak a neten zajló dolgokat az emberek, csak kapcsolatfelvételre jó ismeretlenekkel, és akkor rögtön át is térnek a való életbe.

Ha komoly tetszés vagy szándék lenne bármelyik részről, már rég 3D-ben kellett volna találkozni vagy beszélni erről, hogy találkozni szándékozik valamelyikőtök.

Tehát ha pl. 30 feltt van, akkor vagy neten fog maradni ez a flörtölés jó ideig, mert ő csak ennyit akar most (később nem tudni). Vagy akarna találkozni, de mivel te nem viszonoztad ezt, hanem "húzod az időt", nem erőlteti.

Azért egy netes impulzus nem veszi fel a versenyt egy 3D-sel, és még az is csak egy impulzus, amiből legtöbbször nem lesz semmi...

2021. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3-ra is reagálva szerintem túlgondolod.

Még egy házasságban is töltenek ennyi időt távol egymástól a párok.


De ha arra vársz, hogy akkor ő most már elviszi a hátán a kapcsolatot szeretősdiig vagy házasságig, mert "bevallotta, hogy tetszel", akkor szerintem tévedsz. Ma a sérülékenyebb férfiak korát éljük és nem jellemző, hogy kérés, aktív női közreműködés nélkül tovább lépnének. Most te jössz inkább, neked kell vallani és kérni.

2021. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem várok tőle semmit még nagyon az elején járunk az ismerkedésnek. A randi jövőhét szombatra van megbeszélte az egyetem miatt.

Igazatok van túl gondoltam. Megyek és írok neki. :)

2021. febr. 19. 22:46
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Ő a férfi, te írtál utoljára. Ha azon megsértődik, hogy te nem bírtál a kedvéért hajnalig ébren maradni, mert ő bulikázott, akkor nehogymár te rágd magad ezen. És miért nem veled talizott inkább ahelyett, hogy iszikálni ment a haverokhoz? Gondolom ez ilyen tini ismerkedés.
2021. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!