Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most valami rosszat írtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most valami rosszat írtam vagy elrontottam az egészet?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy férfivel, aki bevallotta, hogy tetszem neki.

Nos, tegnap késő este még beszélgettünk (ő szórakozni volt a közös ismerősünknél) én már ágyban voltam. Írta, hogy már szinte mindjárt be fog aludni de még a többiek akartak volna beszélgetni...mondtam neki hogy igyon egy kevéske kávét, hogy még egy kisideig kihúzza. (nem ivott mert hát piát ittak...) erre írtam, hogy "akkor így jártál :P". Sajnos hajnalba ennyire tellett tőlem, mert iszonyatosan fáradt voltam (hajnali fél 5óta fent voltam, csoda hogy késő estig ébren tudtam lenni).

Ez az egész messengeren történt. Reagált az üzenetemre egy nevető smile-val. Azóta nem írt semmit. Pedig mindig szokott.

Én nem merek ráírni mert az én üzenetem van utoljára a chat-ben.

Mit tegyek? Hagyjam, mert nem jövök be neki, azaz mégsem tetszem neki? Elrontottam?


Elnézését a helyesírási hibákért, a telefonomon be van kapcsolva az autocorrect.



2021. febr. 19. 21:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha tini ismerkedés lenne akkor nem ebbe a kategóriába írtam volna. 😅 Mindenesetre ment a zöld pipa mindenkinek.
2021. febr. 19. 23:52
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, tényleg azt mondom amit fent is írtak, lehet egyetem, de ez tényleg kb. tini gondolkodásszint...

Szétcsapta magát, írj már rá, wazze' most szerinte tényleg azon múlik két ember kapcsolata hogyan ugratják egymást egy .... chaten??? Ha igen, akkor nektek piszkosul nem kellene találkoznotok sem jöv. szombaton, sem máskor.

2021. febr. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 wazze' ha olvastad volna írtam neki. "... Megyek és írok neki. :)"
2021. febr. 20. 08:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!