Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valoban ez az ok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban ez az ok, hogy nem mukodik a szex koztunk? Erdemes ebben a kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés
Mikor osszejottunk a baratommal 1 eve, nagyon sokat edzettem, heti 3szor voltam edzoterembe, plusz 5-6-7 km-ket futottam. Grammra pontosan etkeztem. Ezzel szembe most igen elengedtem magam, tortentek velem negativ dolgok, magam alatt lettem. Korabban a magabiztos nobol most mar nincs. A munkam is elvesztettem. Egyebkent egyutt elunk, hetfon kezdek az uj munkahelyemen. Feljott ram kb 2-3 kilo es a korabban kockas hasam nem olyan mint regen. Hozzateszem azota o se ugy eszik, o se edz annyit es o se ugy nez ki ahogy megismertem. En ugyanugy kivanom ot. Viszont tegnap kozolte, hogy o nem. Hozzateszem lassan 2 hetente 1szer szexelunk. Nem plusz 10 kilo jott ram. Mindig kifogast keres, hogy miert ne szexeljunk. O nem szeretne szakitani, en viszont elgondolkodtam rajta. Mi lesz ha terhes leszek es felszedek 10-15 kilot vagy tobbet? Elhagy? Segitsegre lett volna szuksegem ebben a 3 honapban amikor igazan mely pontom voltam. De o csak tovabb rontott rajta. Jelenleg, de lehet csak a friss helyzet miatt erzem, hogy hagyjuk en nem akarom ezt. Ti mit tennetek? Adnatok meg eselyt ennek?
2021. febr. 21. 05:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Gondolom napi szinten kommunikáltok felnőttek módjára. Ti mit tennétek? Mire jutottatok eddig?
2021. febr. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt hogy o tenni szeretne ezert a kapcsolatert es nem szeretne ha szakitanank. En viszont most egyaltalan nem igy gondolom. Csak nem tudom, hogy most a csalodottsag miatt van, vagy mert tenyleg igy gondolom. Pontosan tudta, hogy egy nehez idon vagyok tul, amikor nem a kulsomre fokuszaltam. Azt gondolom fontos hogy tamogassuk ilyenkor egymast, nem csak a boldog percekben.
2021. febr. 21. 06:06
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem jól látod. Ha nem támogat, az komoly gond.

Az se jó jel, ha ennyire csak a külsőd érdekli. Ez csak vágy, nem szerelem.

2021. febr. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

2-3 kiló? Biztos nem a külsőddel van baja, az fix.

Ha egy férfi egészséges, jól működik "minden", még lehet a 30 kiló se számítana.

Lehet eltérő szexuális vágy, amiről nem beszél, egészségügyi probléma, veszekedések miatti sérelmek. Másra nem tudok gondolni.

2021. febr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy igen neki mas a szexualis vagy. Heti 1 eleg. A kerdes, hogy velem nem kivanja igy vagy amugy se.
2021. febr. 21. 06:55
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
En hiztam vagy 5 kgt, akkora szor van rajtam, hogy az mar bubda. Nekembis rossz idoszak. De o igy is allandoan akarna. Szerintem nem a 23 kg miatt van. Valami mas lehet az oka, probd kiszedni belole.
2021. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 2-3 kiló az kb észrevehetetlen egy nőn, nagyon max akkor látszik ha két fotón szigorú szemmel keresgéled a különbségeket, szóval tuti nem ez a gond. Az önbizalomvesztésed már inkább lehetne esetleg egy turn-off a számára, ha ő a magabiztos, határozott, erős nőkre bukik, de alapvetően még ezt sem tartom valószínűnek.


Én inkább arra gondolnék, hogy az elmúlt hónapok letargiája, amikor rossz passzban voltál, az rá is ráragadt, ha nem is olyan empátiával, hogy akkor most ő is rossz hangulatba került, de hónapokon keresztül rossz kedvűnek látott, gondolom sokat beszéltél neki a problémákról (sokak szerint az, hogy kibeszéled a belső gondjaid az állandó panaszkodással jár együtt), és úgy általában negatívabb lehetett az otthoni légkör, ami egyszerűen elvette a kedvét. Ha nem is tőled, de a szextől a jelek szerint biztosan. Nyilván ő is érzi, hogy ez így nagyon gáz, ezért akar még küzdeni, de ha ennyire nem tudott megértő lenni meg az átmeneti időszakban kitartani, akkor kérdés, hogy a jövőben mennyire tudnál rá számítani és támogató partnerként állni hozzá.

2021. febr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolso: szivembol szoltal. Emiatt is erzem bizonytalansagot, hogy erdemes e egyutt tovabb folytatni. Ez szamomra volt nehez idoszak, de mi lesz ha majd kozosen lesz nehez idoszakunk ami mindkettonket erint? Nem tudom..
2021. febr. 21. 07:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kockahasad halványulása miatt nem kíván, akkor nem is szerethet igazán, nem húsz kilót híztál hogy totálisan elhagytad magad.. Én sosem tudnék egy perfekcionistával élni, mert állandó stresszt váltana ki a másik igényeinek kielégítése, amit borzasztó felszínesnek és kiábrándítónak tartok. Tulajdonképp bármikor ott hagyhat, nem egy komoly stabil kapcsolatnak nézel elébe, úgyhogy szerintem keresgélj tovább.
2021. febr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez az önhibáztatás nálam már annyira nem játszik.

Akármilyen nyomott hangulatban vagyok én is felszedtem magamra, mégis vannak pasik akik ugy tartanak szexre mintha életükben először látnának nőt, olyan vehemensen akarnak.

Mikozben én már tükörbe sem nézek joformán hogy ne idegesitsem ezzel magam.


Az önbizalmadat Ő húzza le.

2021. febr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!