Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ha hozzátok megy a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha hozzátok megy a másik fél az első randin és ott is alszik főztök vacsorát?

Figyelt kérdés

Főztök vacsit vagy rendeltek vagy hogy szoktátok?

Mit csináltok ha ott van? Vacsiztok szexeltek együtt fürdés tvnézés ilyenek? Csináltok programot vagy csak bent vagytok a házban?Vagy hogy megy ez?


2021. febr. 22. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Amikor eloszor jott fel a baratnom akkor egyutt foztunk. Mondjuk elore lebeszeltuk hogy ez lesz majd a program. Tok jol sikerult a kaja + a kapcsolat is :)

Szerintem hasznosabb egyutt fozni mint filmet nezni es varni arra hogy megjojjon a pizza

2021. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tudsz főzni első randin mindképp romantikusabb ha te főzől, azért kérdezd meg, hogy allergiás-e valamire, van- valamilyen érzkenysége, mi az amit nagyon nem szeretek. Akár együtt is megfőzhetitek.

COVID miatt este most nem igazán tudtok csinálni semmit :/ A többi meg úgy is rajtatok áll, hogy alakul. Társasozhattok is, és a film is szóba jöhet.

2021. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem, ha komoly kapcsolatot keresel, akkor ne nálad legyen az első randi és pláne ne szexelj.

A nemtudom hanyadik alkalomkor is minimum közösen kellene összehozni a vacsit, mert îgy elég “megkajál, ürít, zuhanyzik, alszik” ingyen wellness jellege van. Én nem mennék bele ebbe nőként.

2021. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Igaz nem első, hanem 8.randi volt.

Akkor aludtam először nála. Ő ajánlotta fel, hogy főzzünk együtt. Romantikus volt. Aztán filmeztünk, és persze szex lett a vége.

Ennek 5éve. Azota a férjem, van egy fiunk. Ja és 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor főzött azóta 😅

2021. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Főzés vagy rendelés. A program lehet filmezés vagy társas, igazából mindegy úgyis szex lesz belőle.
2021. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor én leszek a kivétel, mert mi rendeltünk. Én vagyok a nő, nálam volt a randi, de én rendeltem vacsit, hogy ne a konyhában töltsük az estét, hanem tényleg együtt.
2021. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Én főztem tavaly egy csajnak paprikáskrumplit, mikor 300km-t utazott a kedvemért, bár első este lehet rendeltünk, már nem emlékszem. Ja, tényleg, a paprikáskrumplit aznap főztem mikor ment haza, és raktam neki ételhordóba is, hogy legyen friss kajája.


Így belegondolva olyan nagyszerű férfi tudok lenni, örülök magamnak.


Ha belegondolok ez nálam ilyen szeretetnyelv szerű dolog, hogy ha valakit kedvelek/szeretek, akkor táplálom. Milyen remek asszony lennék ha nőnek születtem volna, de így még remek férfi vagyok, aki még főzni is tud. (tudok paprikáskrumplinál bonyolultabbakat is)


Egyébként hőstípus is vagyok.


Valamelyik este hazafelé ballagva megláttam egy gyanúsan viselkedő férfit. Az utcámhoz közel eső panelsor tövében lévő kb 4 méteres, hóval borított lejtőt próbálta megmászni, de valamiért mindig elesett. A sokadik próbálkozás után egyfajta nyugalmi állapot állt be nála, rezignálódott, és csak némán feküdt. Gondoltam magamban (mivel naiv, tisztalelkű férfi vagyok, aki mindig jót feltételez, ezért az oviban rendszeresen atverte a többi gonosz kisgyerek, de 20as évei elejére igazi helyi badboy lett, hírhedt alakja az éjszakai életnek, veszélyes ember, akit a gyermekkori sérelmek hajtottak a bűnbe, majd kezébe vette, s megváltoztatta sorsát, és immáron igyekszik kiegyensúlyozott életét élni, de még mindig veszélyes, és szexi, de valakinek sajnos nem elég gengszteres.. ;) ) cukorbeteg, azért szédül. Mikor tudatosult bennem, hogy ez az ember megfagyhat ha ott marad éjszakára, odasiettem. Megkérdeztem, hogy segíthetek-e neki, s erre határozott igen volt a válasz, olyan hanglejtéssel, mint ha egy hete feküdne a himalajá eldugott, havas táján, és én lennék a hegyimentő, aki rátalált. Ekkor döbbentem fedeztem fel, hogy tök részeg. Kezét nyújtotta, én pedig megragadtam, és a másik kezemmel a kabátját markolva egy határozott mozdulattal talpra állítottam. Az ezek után következő jelenet leginkább azon természetfilmekhez volt hasonlatos, amikor a gödörbe esett bébielefántot igyekszik az aggódó elefántmama fejjel feltuszkolni a meredek lejtőn. Egy az isteni gondviselésnek, vagy csupán egy korgó gyomornak köszönhetően éppen arrajáró, először fura tekintettel ránk meredő pizzafutár is bekapcsolódott a mentésbe. Együttes erővel megmentettük a bajbajutott, részeg elefántot, jót nevettünk, majd mindenki ment dolgára.


Persze ez senkit nem érdekel, megyek is dolgomra. 💓

2021. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Első randin nem alszom ott sehol sem

Egyébként kérdezd meg attól, akivel randizol, hogy mit szeretne. Nekem tetszene, ha főzne a pasi

2021. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Első randin? Nem alszik itt, és nem főzök.
2021. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszélgetünk, szerelmeskedünk, meditálgatunk.
2021. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!