Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tudnátok tolerálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudnátok tolerálni, ha a feleségetek nem feküdne le veletek szülés után?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 16:43
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
82%

1,5 év. Szoptatás függvénye is.

A hivatalos regenerálódás az 6 hét. De valakinek utána merev a vaginája (ha vágták a heg miatt), plusz olyan szűk lesz a legtöbb, hogy kvázi olyan az egész szex minha megint elvennéd a szüzességét. Szépwn finoman, bevezetve, eleinte óvarosan stb. De a legtöbb nő átlagosan több idő míg készen áll fizikailag a szexre. Átlag fél-1 év. Sok függ a szoptatási időtől is, amíg can teje addig hormonálisan "frigid" lesz. Ezért van az, hogy ha már nincs teje vagy ritkán szoptat, akkor jön vissza a legtöbbször a menstruáció és a nemi vágy is.


Szóval ez teljesen nő függő, és persze partner is, hogy mennyire óvatosan kezeli a szexet, mennyire megértő stb.

2021. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
10%

A terhessége 7. hónapjától, a szülés utáni 2. hónapig nem csináltuk.

De volt csajom mellette. Jól bírtam.

2021. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
72%
1 év. El is mondom, hogy miért: mert aki 1 év alatt nem akar semmit sem, csak a gyerekkel foglalkozik napi 24-be, és úgy éli az életét, mintha csak és kizárólag anya lenne, és nőként megszűnik létezni, az később sem fog szexelni, majd akkor, ha köll még egy gyerek.
2021. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
98%
6 hónap.
2021. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
71%
Fél évig bírtam. Olyan szinten anyuka lett, hogy arról nem lehetett megkérdezni, hogy mennyi az idő, nemhogy a szexről. Ő a gyerekkel kel, a gyerekkel fekszik, csak a gyerek, csak a gyerek, csak a gyerek. El se vihettem magammal sehova se a gyereket, mert minden baja volt, hogy nincs ott a gyerek. Ennek már 10 éve, még mindig csak a gyereknek él, pedig lassan már 11 éves a gyerek. Nagyon ráakaszkodik még mindig. Párja azóta se volt, nem kell senkinek. Bár nem is csodálom.
2021. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
31%
6 hét.
2021. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
77%

Ha minden rendben van fizikailag, akkor fél-1 év. Többet nem. De, ez előtt is vágynék az orálra.

Egyébként, már nem akarok gyereket.

2021. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
26%

1 - másfél év?


Szerintetek normális, szerető egy olyan kapcsokat ahol ennyi ideig nem szexelnek, ez komoly?


Addig mas sincs? Orál stb?


Vagy lesz gyerek és a parotok már nem kíván és nektek ez igy jó?


Egy normal szülés után, jó esetben a nő is alig várja hogy leteljen a 6 hét.


Én ahogy hazajottunk a kórházból es aludt a pici mar vettem le a nadragot paromrol. Bár mi a terhességet is vegig szexeltuk.


Hálát adok hogy ilyen férfi van mellettem.

2021. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
74%
#8: Remélem tudod, hogy kevés ilyen nő van. Ismerősöktől szinte csak horror sztorikat hallok. Aztán meg a csodálkozást, hogy miért is lett válás...
2021. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
42%

Most komolyan, ahol gyermek van ott megszünik a szex? Nincs 1 óra az örömre vagy néha orális szexre?

Én nő vagyok, de nem értem...

2021. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!