Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tudnátok tolerálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudnátok tolerálni, ha a feleségetek nem feküdne le veletek szülés után?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 16:43
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
77%
Éljenek a csodás toleráns hímek... A nő szó szerint szopjon, amellett hogy teljesen szétszakadt a vaginája, ami kicseszettül lassan gyógyul, és brutál fájdalmat okoz. De igen, szegény férfiakat még csak le sem pippantják.... Őrül az a szerencsétlen, hogy járni bír, anélkül, hogy összeesne a fájdalomtól.... de a legfontosabb az élvezet. Ha fáj a szex a nőnek így járt, de a nagybetűs férfi üríthetett, hiszen neki ez jár, ,mert oly keményen dolgozik... Undorító.
2021. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
22%
megérkezett a jó öreg férfigyűlölőnk.
2021. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok öreg kedves... Csak őszinte.
2021. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
23%
#23: Ne keverd az őszinteséget és a frusztrációt, légyszi.
2021. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk a nőnek nem kötelező szülni.
2021. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
88%

Ne essünk túlzásokba...

De én mindig azt mondom hogy a gyerekvállalás az szívás. A mai társadalomban sem tudják a helyén kezelni. Ezért kell 2x is és jól meggondolni, hogy kinek szülsz, mert sok férfiben fel sem merül, hogy egy gyerek mennyi áldozat. A legtöbb a kiadásokig jut el. De aztán az, hogy terhesség milyen lesz, alatta tudnak-e szexelni... és ahhoz nem kell veszélyeztett terhesnek sem lenni, mert ha végig hányja a terhességet, akkor kisebb gondja is nagyobb lesz a farok cibálásnál. Ilyenkor megváltoznak az ízek a szagok. És a saját tested teljesen idegen lesz. Nem érzed magad szexinek. (én pl. olyan szinten büdös lettem, hogy a párom 3 napos szétizzadt pulcsiját hordtam megkönnyebbülve, hogy végre nem a saját szagomat kell éreznem, mert rosszul voltam sajátmagamtól) és próbálj te úgy szexi lenni, meg hangolódni a másikra, hogy masszívan érzed a saját bűzöd. (és itt nem opció a fürdés sem, mint egy lábszagnál, mert a szex=mozgás=testszag 🤢)

Persze van olyan kismama is aki meg ninfomán lesz a terhességtől, de ez sem általános.


Aztán meg ott van a szülés utáni időszak, amikor csak az első hónap arról szól, hogy megszokd az új helyzetett. És egyéb folyamatokról nem is beszélve, de a nőgyógyász is azt monja, hogy teljesen eltérő ki mikor érzi magát késznek a szexre és ez teljesen normális. A szoptatás időszaka biológiailag, amúgy is a baba ellátását szolgálja.

Én azt is megértem, hogy társadalmilag eljutottunk oda, hogy a nő=szex. És ha más funkcióba lép akkor az már zavart okoz. De bizonyos biológiai folyamatokat meg van, hogy nem érdemes felülírni (pl. egy anyuka azért hagyta abba a szoptatást tudatossan, hogy minél előbb elapadjon a teje, és visszatérjen a mesi + libidó, hogy a férje ne hagyja el) de milyen áron?

Szerintem kevés olyan férfi van aki apának való és aki fel is fogja mit vállal egy gyerekkel.

2021. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem kevés olyan anyuka van, aki nőnek való és aki fel is fogja, hogy attól, mert neki nincs igénye a szexre, a másiknak még van.
2021. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
31%

#26: Jujujujj...


"Ezért kell 2x is és jól meggondolni, hogy kinek szülsz, mert sok férfiben fel sem merül, hogy egy gyerek mennyi áldozat."

Azt hiszed, hogy férfiként ez nem áll? Férfiként csak bumm, odalengeti a farkát az ember és megvan a tökéletes nő, anyuka? :D Ne viccelj már. Ugyanúgy meg kell gondolni férfiként is, hogy kivel csinál gyereket az ember.


"De aztán az, hogy terhesség milyen lesz, alatta tudnak-e szexelni..."

Mondjuk, itt terhesség utánról van szó, de kit izgat? :D


"Nem érzed magad szexinek."

Ezt mondjuk már gyerekvállalás előtt ki kéne nőni. Ha a másik rád mászik, akkor szexinek talál. Pont. Aki ezt túlbonyolítja, az menjen pszichológushoz, mert ha a saját komplexusait nem tudja leküzdeni, akkor előre lehet sajnálni, hogy mit fog művelni szegény gyerekkel.


"Aztán meg ott van a szülés utáni időszak, amikor csak az első hónap arról szól, hogy megszokd az új helyzetett."

A legtöbb férfi fél évet írt. Van, aki egy évet. Ez bőven túl van az általad említett 1 hónapon.


"Én azt is megértem, hogy társadalmilag eljutottunk oda, hogy a nő=szex."

Tök jó, hogy megérted, csak pont nem erről van szó. No para, kicsit lehetett nyomni valami jól hangzó szöveget. Kapcsolat=szex. Vagy, te nővel szexelsz?


"Szerintem kevés olyan férfi van aki apának való és aki fel is fogja mit vállal egy gyerekkel."

Pont ugyanannyi férfi való apának, ahány nő anyának.

2021. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
62%

26. teljesen igazad van. Akinek zavart okoz a szex hiánya, ne akarjon gyereket. Ilyenkor átadnám ezeknek a mintapéldányoknak a szülés örömét... mikor ömlik a vér, szakad szét a nő szó szerint, és talán ha jó az orvos egy nagyjából használható vaginát tud összefércelni ... Aztán a visszamaradt fájdalom miatt szívjon a nő.

Kedves 27. ha szexet akarsz, ne vállalj gyereket, és keress olyan nőt, aki 0-24-ben csak szexelne veled.

Sajnos ezek a sebek nem gyógyulnak gyorsan, vannak nők, akiknek még jó pár hónapig fáj és még egy tampont sem tudnak feldugni. De igen, a legfontosabb a szex a világon, más nem is létezik, csak az állatias ösztönök.

2021. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen apák hagyják ott a nőket, mert nem jut ürítőzsák. Ezek nem valók apának....
2021. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!