Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tudnátok tolerálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudnátok tolerálni, ha a feleségetek nem feküdne le veletek szülés után?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 16:43
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
18%

#29

A gyerek nem egyenlő a nincs szex, mert anyuci játsza az aszexuálist.

Azért, mert a nőnek nincs kedve, attól a férfinak van. Nincsenek összenőve se a házastársak, se az élettársak, hogyha az egyiknek nincs kedve, akkor a másiknak sincs.

2021. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
38%

Na, azért végül is megjöttek azok, akik szeretik szidni a férfiakat. Csoda, hogy ilyen sokáig tartott az érkezésük...


#29: "Akinek zavart okoz a szex hiánya, ne akarjon gyereket."

Az ugye megvan, hogy férfiak és nők is vágynak általában a szexre? Mondd már meg a nőknek is, hogyha zavarja őket a szex hiánya, akkor ne akarjanak gyereket. (Jöjjenek össze impotens férfiakkal vagy hogy képzelted ezt?)


"Kedves 27. ha szexet akarsz, ne vállalj gyereket, és keress olyan nőt, aki 0-24-ben csak szexelne veled."

Érdekes. Sok nő szexel terhesség után is. Milyen gonoszak! Gyereket vállaltak és szexelni mernek! Hát, még ilyet...


Amúgy te is említetted a hónapokat: Nézd már meg a válaszokat, légyszi. Hónapokig várna szinte mindenki.


"De igen, a legfontosabb a szex a világon, más nem is létezik, csak az állatias ösztönök."

Erről sem volt szó, de nem baj. Lásd bele a válaszokba a frusztrációid. Neked van egyáltalán férfi az életedben?

2021. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit a kérdés olyan mintha az ízlésről vitatkoznánk! 😅


Én világéletemben olyan voltam, hogy amit elém raktak megettem. Nekem nem volt olyan kaja, amire azt mondom fuj. Minden ízlett, és mindent megettem. Akik pedig mondták, hogy "nem szeretik a spenót főzeléket", "rosszul vannak a tejes cuccok szagától is", "nem bírja a hagymát", "undorító íze van a kelbimbónak"... ezekre mindig azt gondoltam, hogy nincs semmi bajuk csak hiszti. El vannak kényeztetve, túl jó dolguk van.

Terhességem alatt viszont megváltozott a szaglásom és az ízlelésem. Egy olyan egyszerű dolog mint a csapvíz, képtelen voltam meginni rosszul voltam tőle! A hagyma szagát sem bírtam, a húsos vagy tejtermékes ételek ki lettek zárva. A szagoktól rosszul voltam, a kézmosó szappanom, az öblítőm, a mosószerem mind illatmentesre kellett cserélni, mert nem kellemesnek éreztem már, hanem gyomorforgatóan szúrós illatúnak. Akkor gondolkodtam el úgy mélyebben erről az ízlés dologról, hogy egy olyan egyszerű dolog mint a szaglás és ízlelés a mindennapjaink része, megvan a kialakult ízlésünk és azt hiszük az édes az mindig édes, ami rózsa illatú az mindig kellemes... és akkor jön a hormonkatyvasz és teljesen felülírhatja az érzékelésünket, ami eddig konstans volt az életünkben és azt hiszük olyan lesz mint amilyennek mindig érezzük és sosem változik. És így arra jöttem rá hogy talán mások azért is érezhetik másnak a dolgokat, mert más a testünk kémiája. Picit eltér és ez elég ahhoz, hogy ne szeressük a paradicsomos káposztát. (nyílván játszanak még más tényezök is, de ez most nem itt téma)


A terhesség és ami utána van pont ilyen. Én megértem azt a férfi oldalt amelyik csak annyit érzékel az egészből, hogy az asszony nem akar dugni. Sosem fog keresztül menni azon amin egy nő hónapok alatt keresztül megy (akár kevés a változás, akár nem). A férfi az konstans marad a folyamatok alatt. És nem érti miért nem lesz ugyanaz minden mint előtte.


De ugyanakkor erre nem tudok jó megoldást sem. Addig nekem is minden válógatós ember csak finnyás volt, amíg bele nem estem én is egy olyan "testbe" ami nagyon sok dolgot nem tolerál.

2021. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
83%

Zért mert valakinek van véleménye, nem jelenti azt, hogy frusztrált. Ne akard minden olyan nőre ráhúzni ezt a bélyeget, csak mert nem tetszik amit ír. Vagy fáj az igazság. Miért nem lehet felfogni a hormonok erejét? Miért nem lehet felfogni, hogy igenis van olyan nő aki nagyon megszenvedte a szülést, és fájdalmas számára szex. Nem egy nőt ismerek, akinek szülés után plasztikai műtétek során kellett részt vennie, hogy legalább fájdalmai ne legyenek. Egyszerűen ostoba felfogás , ha ezt valaki ennyire szemellenzősen látja. Ha nincs szex, repül a nő, aztán kész... Számomra érthetetlen ez a felfogás... Vannak nők akiknek a méhe hónapokig csak tisztul, és ömlik belőle aminek ki kell jönnie, ez is van akinél nem 6 hét. Ezután még a regenerálódás. Örüljetek, hogy nem nektek kell mindezt átélni.

Szóval meglehet magyarázni, hogy én vagyok aki rosszul gondolom, csak ha picit megnéznétek és átlátnátok a női részt, ordítva szaladnátok el...

2021. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
70%
Valóban megfontolandó, hogy kinek szülnek a nők. Mit gondoltok, egy nő félre dobja a síró csecsemőt mert neked áll a cerka? Szomorú, hogy nektek addig kell a gyerek amíg megcsináljátok. Szomorú, hogy manapság vannak olyan férfiak (Mély tisztelet a kivételeknek) akiknek a szükséges rossz a gyerek, akik a társadalmi elvárások miatt csinálnak gyereket, mert jól mutat ha ott van. Meg kell érteni, hogy ez nem ilyen egyszerű.
2021. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
19%

#34

Neked nem egyszerűen véleményed van. Nálad onnantól, hogy egy kérdésnél férfi is hozzászól vagy férfi is érintett, teljesen gurul a gyógyszer, elvakít a düh, habzó szájjal fröcsögöd össze-vissza az ordas túlzásokat, a végtelenül kisarkított szélsőségeket. Nem csak ennél a kérdésnél, a többinél is.

2021. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
20%
#35 Szomorú, hogy neked addig kell a férfi, amíg megcsinálja a gyereket.
2021. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
10%
A vaginája fáj, nem? Tudtommal a szülésnél nem törik el egyik kézt sem. És nem törik be a szád. Vagy rosszul tudom?
2021. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
24%

#34: Az a baj, hogy te tényleg nem veszed észre magad. Van egyáltalán olyan mondat, amit felfogsz és nem a frusztrációdról szól?


"Zért mert valakinek van véleménye, nem jelenti azt, hogy frusztrált."

Nem ezért lett írva a frusztráció. Szimplán szidtad a férfiakat, gondolkodás nélkül.


"Ne akard minden olyan nőre ráhúzni ezt a bélyeget, csak mert nem tetszik amit ír."

Ez sem történt, de nem baj. A feletted lévő pl. teljesen normálisan írta le a véleményét, ami mást mint az enyém. Veled ellentétben, belőle nem árad semmiféle frusztráció.


"Vagy fáj az igazság."

Hú, ja. Nagyon fáj, hogy ideböfögsz pár mondatot, ami pont nem igaz.


"Miért nem lehet felfogni a hormonok erejét?"

Ezt most így amúgy magadtól kérdezed? :O Mert, a férfiak is a hormonok miatt akarnak ám szexelni...


"Miért nem lehet felfogni, hogy igenis van olyan nő aki nagyon megszenvedte a szülést, és fájdalmas számára szex."

Ezt mindenki felfogta ám. De, azért ne ezt állítsuk már be a többségnek.


"Ha nincs szex, repül a nő, aztán kész... Számomra érthetetlen ez a felfogás..."

Csendben megjegyzem, hogy az impotensé vált férfiakat is pont ugyanúgy kidobják.


"Szóval meglehet magyarázni, hogy én vagyok aki rosszul gondolom, csak ha picit megnéznétek és átlátnátok a női részt, ordítva szaladnátok el..."

Hát, előled mindenképp ordítva szaladnánk el.

2021. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
5%
Az okos férfi ezért IS, tiltja a nőjének a szülést.
2021. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!