Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tudnátok tolerálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudnátok tolerálni, ha a feleségetek nem feküdne le veletek szülés után?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 16:43
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk fél évig nem volt szex. Egyéb okok végett, de nem nő. Aztán én voltam aki felhozta témának, és igyekezett minél több szexet kezdeményezni és beiktatni. Holott szülés után jó 1 hónapig fájt lent a varrás helyen, leülni is fél oldalasan tudtam csak. Fáradt is voltam, szoptatás pelenka stb. stb. Úgyhogy szépen lassan vissza állt minden szex téren, mint terhesség előtt. Bár nem kis munkámba került. Hozzá teszem, terhesség alatt megundorodtam a szextől és még a kedvenc parfümömtől is. Szülés után sem jött vissza a szex iránti vágyam és ha csak arra gondolok, hogy már megint szexelni kell, már előre várom a végét. Lehet azért van ez, mert még 1 év után is szoptatok. Csak bízom benne, hogy majd ez is vissza áll a régi jól megszokott kerékvágásba szoptatás után. Addig csak kihúzom addig látszat élvezettel, hogy megmaradjon a házasságunk.
2021. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim válasza:
70%
#39: Én úgy látom, hogy te csak azt tudod hangoztatni, hogy te, mint férfi, igenis igényled és elvárod a szexet, ha a hüvely nem működik, akkor kézzel-lábbal. Pardon, szájjal. Készségesen. Amit nem látok viszont: hogy TE mit teszel azért, hogy a nő is kívánjon téged? Hogy próbáltad-e már felkínálni, hogy ha fájdalmai vannak és amúgy is állva elaludna, akkor először is orgazmusig nyalnád, aztán feküdjön le aludni, átvállalod aznap éjjelre a pelenkázást, lefejed anyu tejét, mert cumisüvegből is megeszi a gyerek, és még el is altatod, ötször is, ha kell. És ha anyu egy-két kiadós orgazmus után átaludta az éjszakát, térjetek vissza a kérdésre, lehet, hogy ez a módszer meghozza a kedvét egy kis kézimunkához.
2021. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
38%

#42: Öhm... Ahj. Néha tényleg úgy érzem magam itt néhány ember miatt, mintha egy óvodában lennénk.


"Amit nem látok viszont: hogy TE mit teszel azért, hogy a nő is kívánjon téged?"

Értelemszerűen nem látod, mert a kérdés nem erről szól. Azt sem látod, hogy mit szoktam reggelizni. Most ezért is kikapok? Én kérek elnézést, hogy a kérdésre válaszoltam és tök más dologról írtam. Majd a következő kérdéseknél úgy csinálom.


Egyébként, nincs se feleségem, se gyerekem. Nyalni szeretek. Ha lenne gyerekem (de nem tervezem már), akkor alap lenne, hogy foglalkoznék vele és megoldanám, hogy az anyuka is tudjon pihenni.

Tudod, én nem az a típusú ember vagyok, aki csak hisztizik és várja a csodát a másiktól. Ezért sem erőltetem már a gyerek témát, mert alig látok olyan nőt, aki alkalmas lenne normális anyának.

2021. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
0%
Halálomig. Utána meg már nem kell.
2021. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
94%
Én azt gondolom sokáig tudnám tolerálni, de szerencsés szülések voltak eddig és nem kellett sokat várni. 6 hétnél azért több, kb 2 hónap rémlik
2021. febr. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim válasza:
91%
Kérdés: amúgy mi a hozzáhelyezkedés, ha ugyanez a helyzet fordítva áll fenn? Ha én nagyon is kívánnám a szexet, de a pasimat lelohasztja a terheshas látványa, szülés után pedig a szoptatás miatt szivárgó tej? Meddig tolerálhatom, hogy nem kíván, elvárhatom-e, hogy annak ellenére kielégítsen, hogy neki az egészhez semmi kedve? Mert hát én szexelnék, nagyon is. Ő meg vagy szexelne vagy nem, de annyi biztos, hogy nem velem. Optimistán hozzáfűzöm, hogy per pill. Azaz úgy a terhesség 4. hónapjától kb. a szoptatás végéig.
2021. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
30%
#46 a párodnak nincs szája?
2021. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
27%

46:

Ha évekig nincs szex, akkor ki fog hülni a kapcsolat. Azért valami kis intimitás kell, vagy különben mehettek párterápiára, de amelyik kapcsolatot egy harmadik félnek kell megoldania, az már nem kapcsolat. Amúgy meg ha a szoptatás miatt csöpög a mell szex közben (ami szerintem is undorító), akkor lehet melltartóban szexelni. Ennyi. Problem solved.

2021. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 famaru-cici válasza:
22%

#19 : "Pár éve nyilatkozott egy írnónő, hogy megtalálta a régi, nagypolgári nagyszülei/dédszülei korabeli konyhai füzetét, amiben a családi kiadásokat vezették.


Ő elmondta, hogy teljesen lefagyott amikor olvasta, hogy a dédnagyi (vagy a nagyi?)leírta a kiadásokat és ilyen felsorolás volt, hogy sonka, tojás, cselédlány bére, gáz, kupleráj. Mert akkoriban ha terhes lett a nő, a férj mehetett dugni. Meg eleve a kupiban tárgyaltak az urak."


Feminista agymosas elott , a regi idokben , a nok - ferfiak kolcsonosen felismertek egymas igenyeit.

Most ha a ferfi mashol keres kielegulest paros labbal kivan rugva.


Nem csoda ha az uj generacio (ferfiak) a tobbi ferfi peldajat latva , nem akarnak hazasodni .

2021. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Felismerték a férfiak a nők igényeit? Na ne nevettess! Régen a nőknek csak asszonyi kötelesség volt a szex. Semmi több.
2021. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!