Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tudnátok tolerálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudnátok tolerálni, ha a feleségetek nem feküdne le veletek szülés után?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 16:43
1 2 3 4 5 6
 51/55 demokrácia ***** válasza:
92%
A szex nemcsak dugásból állhat.
2021. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
#46: Természetesen, abban az esetben, akik most annyira védik a nőket, a férfit lazán elszidnák mindennek. Eleve, elég sokszor az a helyzet, hogyha a férfi nem akar szexelni vagy néha nem áll fel neki, már sok nő férfinak sem tekinti. Meglepő, hány ilyet hallani.
2021. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
89%

#49

ne legyenek illúzióid. a nők igénye sehol nem volt, sokuk azt se tudta, hogy létezik orgazmus (mert a drága egyház belenevelte, hogy a pokol tüzén fogsz elégni, ha maszturbálsz)

a férfiak pedig részben azért is keresték annyira máshol a kielégülést, mert a házasság a mai formájához képest sokkal inkább egy megélhetési intézkedés volt, gyakran a családi vagyon igényeinek megfelelően elrendezve.

2021. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam pár hozzászólást és teljesen ledöbbentem. Mi az idősebb korosztályhoz tartozunk. A feltett kérdésre válaszolva, két gyermeket szültem, a férjem bent volt szülésnél, amikor a fiunk született, a lányomnál nem engedték be. Akkor, még nem volt divatba az apás szülés. /1982 és 1985/. Mind a két gyereknél borzasztóan rosszul voltam a terhesség alatt, még a szülőágyon is hánytam, de soha nem jutott eszembe, hogy ne szeretkezzünk valahogy, mindig megtaláltuk a legideálisabb megoldást, amelyik mind a kettőnknek örömet okozott. A fiam születése után a párom, úgy bánt velem, mint a hímestojással, azt gondolta nekem nagyon fáj, minden. Megbeszéltük és itt is megtaláltuk az ideális megoldást. Volt, hogy csak petting volt, de foglalkoztunk egymással, figyeltünk egymásra, kielégítettük egymást és szerettük egymást. Nem engedtük kihűlni a kapcsolatot! Akarattal nem szexet írtam, mert a szex és a szeretkezés nem ugyan az. Szexelni lehet bárkivel, élvezet és szeretet nélkül is. Mi nem vártuk meg a 6 hetet, és a terhesség alatt is volt szeretkezés. Azt gondolom, a mai fiatalok többsége csak szexelni akarnak és szeretni nem, csak gyereket akarnak és ha megvan akkor már nem érdekes a másik fél. Ezt jó előre meg kellene beszélni a pároknak, hogy tudják hányadán állnak egymással. Azt meg, hogy itt eltúlozzák, hogy mennyire fáj, a varrat, majd szétszakad, stb. szimpla nyavalygásnak tartom. Szeretkezni sok féle képen lehet és nem a "szopásra" gondolok, talán meg kellene tanulni szeretkezni és egymásért is felelősséget vállalni, akkor nem menne tönkre ennyi kapcsolat. A párom sokáig tudott volna várni, de ha valakik szeretik egymást és fontos az hogy boldogok legyenek, akkor is ha gyermek van, akkor nem kifogásokat kell gyártani, hanem megteremteni a harmonikus együttléteket. Egyébként egy okos nő megtudja tartani a párját, ha akarja. Tudja, hogy tehetik egymást boldoggá. A buta meg csak kifogásokat keres és nyavalyog.
2021. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretheted a nejed.... Minek hazasodtal ??? Mit ereznel ha te szultel volna, de ez nem tud megfordulni a sotet buksidban....
2021. márc. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!